Nieprawdopodobne wieści wprost z Warszawy. Uczestnicy Marszu Niepodległości rzucali w okna petardy, bo były na nich tęczowe flagi lub symbol Strajku Kobiet. W jednym z mieszkań wybuchł pożar... Koniecznie zobacz!

Wczoraj, zgodnie z planem odbył się Marsz Niepodległości w Warszawie. Mimo iż według zapewnień organizatorów miał to być “zmotoryzowany” marsz, czyli przejazd przez miasto samochodami bądź motocyklami, później i tak uczestnicy zaczęli maszerować pieszo.

Ogromne zamieszanie!

Okazuje się, że podczas wydarzenia doszło do wielu nieporozumień i zamieszek – zatrzymywane przez policję były osoby posiadające tęczowe symbole, grupa osób włamała się do sklepu, a także dokonano podpalenia jednego z mieszkań!

Ta nieprawdopodobna sytuacja miała miejsce na Alei 3 Maja – przez balkon wrzucono do mieszkania racę, przez do momentalnie się zapaliło. Wiadomo już, że nikt nie ucierpiał, ale właściciel w ogniu stracił cenne zdjęcia i reprodukcje, które posiadał w swoich zbiorach.

fot. https://wiadomosci.radiozet.pl/

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY