Jak podaje "Pikio", "Królowa Życia" choć lubi w programie opowiadać o swoim życiu na wysokim poziomie, o sferze uczuć milczy jak zaklęta. Gwiazda TTV wrzuciła na swoje konto na Instagramie ciekawy post z jeszcze ciekawszymi dla fanów zdjęciami. Kim jest mężczyzna, z którym pozuje Dagmara?

Fani zachwyceni najnowszymi zdjęciami na Instagramie Dagmary

Jest szczera aż do bólu, prostolinijna i zamożna. Prowadzi własną firmę sprzątającą, lubi pomagać innym, a jej szemrana przeszłość nie przeszkodziła jej w tym, by być promowaną przez telewizję i cieszyć się sympatią widzów.

Uwielbia opowiadać przed kamerami o swoim pełnym przepychu życiu, wprost uwielbia prezenty, słodycze i trunki z najwyższej półki. Choć uległa poważnym urazom podczas wypadku samochodowego, a jej nogi odmówiły posłuszeństwa, nie przestała tryskać pozytywną energią i dobrym humorem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💙Dzień dobry Serduszka Moje Kochane 💙Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze 😍😍😍❤️🙏🏻Piękne słowa wsparcia i troski ❤️❤️❤️🍀Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze 😢Niewiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś ... 💔Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty ❤️Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści 😢I niestety czasem ból , niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę 😱🙈Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować odpisując na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie 🙈Refleksja przyszła później , że nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami 😷Dlatego pamiętajcie !!!🍀ŻEBY NIGDY . ALE TO NIGDY !!!!!!❤️💪🏻NIE PRZEGLĄDAĆ SIĘ W OCZACH NIEPRZYCHYLNYCH WAM OSÓB I NIE ZNIŻAĆ SIĘ DO ICH POZIOMU !!!!❤️❤️❤️Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ ❤️❤️❤️JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM 😘😘😘😘😘🙊Ale to jeszcze tajemnica , kto jest moim Misiem 😉😉😉🐻🐻🐻💞🙊❤️❤️❤️❤️❤️❤️TYLKO ONA NAS URATUJE ❤️❤️❤️❤️💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 @krolowe_zycia_official @ttv.pl @conanbestia #miłość #stophejtowi

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Ostatnio na jej koncie na Instagramie pojawiły się zdjęcia, które szczególnie zainteresowały fanów. Kim jest mężczyzna, którego obdarowuje buziakiem Dagmara?

🦋🖤🖤🦋Motyle na palcach 😜Motyle w brzuchu 💖 😛🙈🤷‍♀️ To i na torcie muszą być 🤷‍♀️😛😛🦋🦋🦋🤷‍♀️ Uwielbiam tych Panów 💖Bardzo o mnie dbają 😍😍😍Aczkolwiek każdy inaczej 😉🙈🖤 Tort tak pyszny , że w sekundy rozpracowany 😝😝😝😋😋😋🙈

Czyżby jej serce w końcu zdobył ktoś dla niej wyjątkowy?

O tym się mówi: Don Vasyl o swoim nieudanym małżeństwie z Polką. Powodem był ojciec ukochanej

Zerknij: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka