Na początku roku w mediach zawrzało, kiedy to Meghan oraz Harry ogłosili, że rezygnują z funkcji powierzonych im w rodzinie królewskiej i postanawiają wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Rodzina królewska nie była zachwycona tym pomysłem.

Książę Karol chce zobaczyć wnuka!

Okazuje się jednak, że od kiedy małżeństwo zamieszkało w Ameryce nieustannie rozwijają się oraz robią to, co uwielbiają. Jak donoszą media obecnie para mocno angażuje się w działania charytatywne. Co więcej Meghan oraz Harry podjęli się produkcji filmów.

Jak jednak donosi portal Viva, nie wszyscy jeszcze pogodzili się z decyzją Harry’ego oraz Meghan. Media informują bowiem, że książę Karol bardzo tęskni za swoim wnukiem i nalega, aby jego syn wraz z żoną wrócili do domu.

Jak przekazał magazyn „New Idea” poważną rozmowę księcia Karola oraz Harry’ego spowodował fakt, że para nie przyjechała do Wielkiej Brytanii aby wspólnie z rodziną królewską świętować roczek Archiego. Ten fakt wywołał u księcia Karola ogromny smutek.

Czy Harry zdecyduje się na powrót do Wielkiej Brytanii?

- Karol jest zrozpaczony, że nie ma kontaktu z Archiem, który tak szybko dorasta – wyznał ekspert ds. rodziny królewskiej – Phil Dampier.

Co więcej, ekspert zaznaczył, że książę Karol martwi się o to, że królowa Elżbieta II oraz jej mąż nigdy więcej nie zobaczą już Archiego. Małżeństwo jest już w podeszłym wieku i niestety trudno przewidzieć, jak dalej potoczą się ich losy.

Jak informuje portal Viva, książę Harry ma przylecieć do Wielkiej Brytanii już w przyszłym roku, bowiem odbędzie się wtedy uroczyste odsłonięcie pomnika jego matki – księżnej Diany. Czy jednak razem z mężczyzną przyleci jego ukochana żona oraz synek? Tego na ten moment nie wiadomo.