Nie ma wątpliwości, że obecny rok nie jest dla nas najlepszym. Nieustannie docierają do nas negatywne informacje. Zmagamy się z pandemią koronawirusa, umiera wiele osób. Kobiety musiały wyjść na ulice, aby bronić swoich praw. Docierają do nas także informacje o tuszowaniu pedofilii w kościele. Ostatnie zamieszki, jakie miały miejsce podczas Marszu Niepodległości także nie napawają optymizmem.

Aktorka nie kryje zmęczenia

Okazuje się, że coraz więcej osób przyznaje, iż jest zmęczonych obecną sytuacją. Dodatkowo konflikty na arenie międzynarodowej niepokoją, a niektórzy obawiają się, że będą one zapalnikiem do kolejnej wojny.

Ostatnio głos na temat bieżącej sytuacji zabrała na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zaznaczyła, że nie jest jej wesoło i mocno przytłacza ją obecna sytuacja, zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie.

- Przytłaczają mnie newsy, właściwie wszystko i wszędzie jest źle, mnóstwo agresji, frustracji, pretensji. Jestem na bieżąco, ale nie karmię się tym – zaznaczyła aktorka.

Jak poradzić sobie w tych trudnych chwilach?

Co więcej, Małgorzata Kożuchowska zaapelowała do swoich obserwatorów o to, aby wspierali się wzajemnie w tych ciężkich czasach, a także aby dbali o swoje zdrowie. Gwiazda zaznaczyła także, że aby zachować zdrowie niezbędna jest odpowiednia ilość snu.

Gwiazda zaznaczyła, że sama angażuje się w wiele obowiązków, aby być jak najbardziej produktywną podczas trwającej pandemii. Aktorka wyznała, że oprócz aktywności zawodowej stara się także włączać w różne akcje pomocy dla innych osób. Dzięki temu widzi świat w bardziej optymistycznych barwach.

Na koniec wpisu aktorka zapytała swoich obserwatorów jakie są ich sposoby radzenia sobie w obecnej sytuacji. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy chętnie dzielili się swoimi pomysłami!