Małgorzata Rozenek-Majdan dała się poznać jako kobieta wielu talentów. Mama niespełna półrocznego Henia z chęcią oddaje się pracy – a trzeba przyznać, że ma jej całkiem sporo.

Poza poświęcaniem czasu Radkowi Majdanowi i trójce dzieci, w tym jednemu niemowlakowi, odnajduje się też w pracy w telewizji oraz na Instagramie. Niedawno postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka.

Małgorzata Rozenek-Majdan została aktorką

„Perfekcyjna” dostała angaż w najnowszym filmie Patryka Vegi. Reżyser postanowił wykorzystać fakt, że jest jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie Polek, a w poprzednich telewizyjnych formatach pokazała, że dobrze się czuje przed kamerami.

Jak przypomina Pudelek, pracowała na planie m.in. z Anną Muchą czy Zofią Zborowską.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła ujawnić, kim jest jej filmowa postać. Nowe zdjęcie na Instagramie gwiazdy wyjaśnia, kogo grała.

Okazuje się, że wcieliła się w Norę – jedną z bohaterek filmu „Miłość w czasach zarazy”. Jak napisała, postać „jest dla niej ważna”, mimo to „wielu jej decyzji kompletnie nie rozumie”. Wyraziła też nadzieję, ze Norze uda się zaznać szczęścia.

Pokazała także kilka filmików z planu i przyznała, że najbardziej uciążliwe okazały się być doczepiane warkoczyki. Praca Małgoni na planie filmowym dobiegła końca. Teraz przyjdzie nam jeszcze poczekać na zobaczenie jej na dużym ekranie.

To też może cię zainteresować: KLIENTÓW JEDNEJ Z DUŻYCH SIECI HANDLOWYCH CZEKAJĄ DUŻE ZMIANY. ZACZNĄ OBOWIĄZYWAĆ JUŻ 16 LISTOPADA. CO SIĘ ZMIENI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY POJAWIĄ SIĘ NOWE OBOSTRZENIA? WICEPREMIER JAROSŁAW GOWIN ZDRADZIŁ, CO CZEKA POLAKÓW W KOLEJNYCH DNIACH. MOWA O KONTAKTACH MIĘDZYLUDZKICH

O tym się mówi w Polsce: KLUCZOWY KOMUNIKAT DLA SENIORÓW WYDAŁO WŁAŚNIE MINISTERSTWO ZDROWIA. OSOBY STARSZE BĘDĄ MUSIAŁY PRZYGOTOWAĆ NA NOWOŚCI, CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

O tym się mówi na świecie: SZEF ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA APELUJE O WSPÓŁPRACĘ CAŁEGO ŚWIATA. SYTUACJA JEST BARDZO TRUDNA