Jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, Robert Lewandowski wraz ze swoją żoną Anną wykonali wspaniały gest! Matka piłkarza otrzymała od nich wspaniały prezent, nikt się tego nie spodziewał! Co takiego otrzymała?

Jak wiadomo, Robert Lewandowski należy do najlepszych i “najcenniejszych” piłkarzy. Dzięki swoim niebywałym umiejętnościom i niesamowitej kondycji fizycznej zyskał szacunek i uznanie kibiców piłki nożnej z całego świata, a porównywany jest do najlepszych w owej dyscyplinie.

Robert Lewandowski jednak nie miał życia usłanego różami. Wraz z żoną Anną wielokrotnie powtarzali, że zaczynali od bardzo skromnego życia z niewielkimi zarobkami. To, jak ogromny sukces osiągnęli zawdzięczają ciężkiej, wieloletniej pracy.

Ponadto, Robert Lewandowski od samego początku swojej kariery miał oparcie w rodzicach – ojciec piłkarza jednak zmarł 15 lat temu, przez co jego mama została sama.

Od tej pory kobieta sama musiała wpajać synowi najważniejsze wartości w życiu. Wielokrotnie powtarzała, że był to dla niej ciężki czas, ale za każdym razem przypominała sobie, że musi być silna dla swojego syna.

- Płakałam w poduszkę, ale brałam się w garść, wiedziałam, że zwłaszcza dla Roberta jestem głównym oparciem - mówiła pani Iwona, matka Roberta Lewandowskiego.

Wspaniały prezent!

W ramach podziękowania za wszystkie lata wsparcia i opieki ze strony mamy, Robert Lewandowski wraz z Anią postanowili wręczyć pani Iwonie... luksusowy apartament w centrum Warszawy! To dopiero gest!

fot. https://gwiazdy.wp.pl/