Jak podaje portal "Pikio", sieć sklepów Biedronka wydała ważny komunikat, w którym poinformowała swoich klientów o ważnych zmianach, jakie wejdą w życie już w najbliższy poniedziałek (16 listopada). Co się zmieni?

Sieć Biedronka wprowadza zmiany w funkcjonowaniu

Epidemia koronawirusa wpływa na wiele aspektów naszego życia, także te najprostsze związane z robieniem zakupów. Reagując na dynamikę sytuacji epidemicznej w naszym kraju sieć Biedronka postanowiła wprowadzić w swoich sklepach zmiany, które mają ułatwić klientom robienie zajupów w tym niełatwym dla nas wszystkich czasie.

Część miast może już teraz korzystać z zakupów w Biedronce z dostawą do domu. Z takiej opcji mogą skorzystać już mieszkańcy Bielska-Białej, Tych, Częstochowy, Włocławka i Grudziądza, a także największych miast w Polsce: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, Gdyni, Gdańska, Sopotu, Poznania, Katowic, Szczecina, Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia, Płocka, Lublina, Białegostoku, Gliwic, Chorzowa, Sosnowca, Zielonej Góry oraz Rzeszowa.

Już od najbliższego poniedziałku, 16 listopada do listy tej dołączy Bytom. Opcja zakupów z dostawą do domu to rozwiązanie komfortowe i w pełni bezpiecznie - nie ma konieczności wychodzenia z domu. Realizacja zamówień często nie przekracza godziny.

YouTube

Jak to działa?

Dokonywanie zakupów bez wychodzenia z domu możliwe jest po wcześniejszym zainstalowaniu aplikaji "Glovo". Dzięki niej będziemy mieli możliwość zrobienia zakupów nie tylko w Biedronce, ale także innych sklepach i punktach gastronomicznych. Na ten moment możemy skorzystać m.in. z oferty sklepów Żabka, Carrefour Express oraz Auchan.

Skorzystanie z dostawy możliwe jest od godziny 10 do 22:30, choć w części miast można składać zamówinia już od godziny 8 rano. Nie jesteśmy ograniczeni limitem wagowym, a jeśli wartość naszych zakupów przekroczy 199 złotych, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów dostawy.

YouTube

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

To też może cię zainteresować: Czy pojawią się nowe obostrzenia? Wicepremier Jarosław Gowin zdradził, co czeka Polaków w kolejnych dniach. Mowa o kontaktach międzyludzkich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bitwa o Empik: wyglądało zatrważająco, teraz każdy się z tego śmieje. Komunikat ze strony firmy podbił internet

O tym się mówi: Kluczowy komunikat dla seniorów wydało właśnie Ministerstwo Zdrowia. Osoby starsze będą musiały przygotować na nowości, chodzi o bezpieczeństwo