W 1980 roku książę Karol miał już ponad 30 lat i nie był jeszcze żonaty, a cała publiczna uwaga była skierowana na następcę tronu.

Brytyjscy poddani wierzyli, że nadszedł czas, aby syn królowej założył własną rodzinę. Wiele lat później w głośnym wywiadzie księżna Diana z goryczą przyznała, że ​​w małżeństwie zawsze jest ich troje. Chodziło o Camillę Parker-Bowles, w której książę był namiętnie zakochany.

Camilla i Karol spotkali się po raz pierwszy na początku lat 70. 21-letni wówczas Karol został uderzony prosto w serce strzałą Amora.

Królewscy eksperci zgadzają się, że w pałacu księciu kategorycznie zabroniono poślubić Camillę.

Wybranka następcy tronu nie miała tytułu, jej rodzina nie była szlachecka, a poza tym sama Camilla miała już relacje z innymi mężczyznami.

Dla rodziny królewskiej wszystkie te cechy dyskwalifikowały kobietę jako członka rodziny królewskiej.

Jednak z samą Camillą wszystko nie jest takie proste. Oprócz księcia Karola kochała także Andrew Parkera-Bowlesa, którego później poślubiła. Książę Karol i miłość jego życia pobrali się dopiero ponad 30 lat po rozpoczęciu romansu: podpisali dokument w 2005 roku.

To też może cię zainteresować: WALDEMAR KRASKA Z NOWYMI WIEŚCIAMI O STANIE POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA. WICEMINISTER PRZEKONUJE, ŻE DO WALKI Z PANDEMIĄ URUCHOMIONO WSZYSTKO, CO MOŻLIWE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TEGOROCZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZIMY SAMOTNIE? W OSTATNIM WYWIADZIE MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIAŁ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi w Polsce: CZY WIERNYCH W POLSCE CZEKA CAŁKOWITY ZAKAZ PRZYJMOWANIA KOMUNII ŚWIĘTEJ? W MINISTERSTWIE ZDROWIA ZNALAZŁ SIĘ WNIOSEK, JEST ODPOWIEDŹ RESORTU