Bitwa o Empik: wyglądało zatrważająco, teraz każdy się z tego śmieje. Komunikat ze strony firmy podbił internet

Podczas Marszu Niepodległości, który odbył się w dniu 11 listopada na ulicach Warszawy doszło do wielu niewyjaśnionych zdarzeń, które nie powinny mieć miejsca. Mimo iż planowo wydarzenie miało odbyć się bezpiecznie i w formie “zmotoryzowanej”, to tak jednak nie było - część uczestników zorganizowała nielegalny marsz pieszy, w którym wszczynano awantury, atakowano policjantów oraz dewastowano mienie.

Internauci długo tego nie zapomną!

Jak donosi portal Wawalove, Pewna grupa osób włamała się do sklepu Empik. Wyglądające groźnie włamanie wkrótce przerodziło się w żart, o którym internauci nie zapomną! “Bitwa o Empik”, bo tak zostało nazwane wydarzenie jest teraz obiektem żartów nawet ze strony samej firmy, która wystosowała śmieszne oświadczenie.

- Drodzy Panowie! My też tęsknimy za koncertami i chcielibyśmy jak najszybciej znaleźć się pod sceną. Dlatego sugerujemy łatwiejszy i bezstresowy sposób zakupu biletów. Bezpośrednio na www.empikbilety.pl - brzmi komunikat.

fot. https://wawalove.wp.pl/

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY