94-letnia królowa jest najdłużej panującym monarchą w historii Wielkiej Brytanii i zasiada na tronie od 68 lat. Królewski biograf Robert Jobson uważa, że ​​królowa może przekazać władzę swojemu synowi, księciu Karolowi (71 lat), w mniej niż sześć miesięcy.

Chytry plan królowej dotyczy zemsty na Harrym i Meghan?

Jobson spodziewa się, że królowa zakończy swoje historyczne panowanie, gdy w przyszłym roku skończy 95 lat. Królowa będzie obchodzić swoje urodziny 21 kwietnia - ze specjalną okazją tradycyjnie oznaczoną nabożeństwem.

Przemawiając w The Royal Beat, pan Jobson powiedział: „Nadal mocno wierzę, że kiedy królowa skończy 95 lat, ustąpi”. Występując w tym samym programie, inny królewski ekspert Jack Royston zgodził się z niezwykłymi twierdzeniami.

Jak donoszą zagraniczne media, królowa ma w planie upokorzenie Harry'ego i Meghan w najbardziej bolesny sposób, na jaki może wpaść osoba kochająca władzę. Plan zaczęła wdrażać odmawiając złóżenia wieńca w Dzień Pamięci w imieniu Harry'ego. Jej plan obejmuje pozbawienie zarówno jego, jak i Meghan wszystkich przywilejów, oraz dopilnowanie znacznego ograniczenia "kolejki" do brytyjskiego tronu.

Były kamerdyner księżnej Diany, Paul Burrel, tylko potwierdza doniesienia o czystkach w pałacu, jakie mają być wdrożone.

Karol zasugerował, że zmniejszy monarchię i zmniejszy liczbę pełnoprawnych członków rodziny, którzy są ciągle obecni w pałacu, do osób w bezpośredniej linii.

Co o tym sądzicie?

O tym pisaliśmy ostatnio: Choruje na nią Lech Wałęsa. Jej symptomy można rozpoznać obserwując paznokcie. To podstępna choroba

Zerknij tutaj: Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje bardzo ważny apel. Chodzi o zdrowie i życie. Sprawa zakończy się w sądzie

Nie przegap tego: Tajemnice Papieża Franciszka powoli wychodzą na jaw. W międzyczasie poznajmy jego codzienność. Z czego zrezygnował Papież