"Pikio" postanowiło przypomnieć jej ścieżkę do wielkiej kariery muzycznej, która wcale nie była jej marzeniem od samego początku. Chciała tańczyć, dlatego też jako mała dziewczynka uczyła się baletu, gimnastyki artystycznej, a i szermierka przewinęła się przez wachlarz jej licznych zainteresowań.

Lublin był jej domem od dziecka

Beata Kozidrak, niekwestionowana gwiazda zespołu Bajm, a ostatnimi czasy także solistka. W małym pokoiku, w towarzystwie starszego rodzeństwa Agaty i Jurka odkrywała piękno świata muzyki. To właśnie oni zainspirowali małą Beatkę do tego, by zajęła się muzyczną twórczością.

Jurek, brat Beaty komponował swoje pierwsze utwory już w liceum, a Agata każdą wolną chwilę spędzała na pisaniu tekstów piosenek i śpiewie. Ten świat powoli wciągał ich młodszą siostrzyczkę, aż w końcu zafascynowała się nim na dobre. Gdy muzyka stała się pasją Beaty Kozidrak było jasne, że ma ogromną szansę na odniesienie sukcesu.

Choć miała w liceum kompleksy z powodu swojego nosa i szczupłej sylwetki, nie poddała się negatywnym myślom i robiła swoje. Dzięki temu stała się jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd sceny muzycznej.

Dzisiaj wciąż aktywnie działa i nie zamierza się zatrzymywać. Przeboje Bajmu, jak "Krótka historia", czy "Ta sama chwila" przeszły do historii polskiej muzyki.

Która z jej piosenek jest Twoją ulubioną?

O tym się mówi: Anna Jantar w dniu, gdy odeszła, znała już tajemnicę męża. Zapoczątkowała ona duże zmiany, które nie miały szansy na rozwój

Zerknij: Dostali zaproszenie na ślub. Kiedy je zobaczyli nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, narzeczeni przesadzili