"Perfekcyjna Pani Domu" opublikowała przed chwilą ważny komunikat na swoim koncie na Instagramie. Ostrzeżenie dotyczy reklam, jakie od dłuższego czasu krążą po internecie i w kłamliwy sposób przekonują, że Małgorzata Rozenek-Majdan została pozwana za ujawnienie tajemnicy utraty wagi.

Facebook

Celebrytka stanowczo dementuje te fałszywe informacje

Facebook

Teraz na szwieczniku są cudowne metody na utratę wagi. Przykładem ofiary oszustów wykorzystujących bez zezwolenia wizerunku, była Martyna Wojciechowska, której twarz do reklamy wykorzystał producent odchudzających koktaili.


YouTube/TVN Style

Maciej Orłoś lub Michał Wiśniewski natomiast, padł ofiarą złodziei wizerunku pewnego portalu, który oferuje produkty finansowe. Teraz bzdury krążące po internecie dementuje Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim koncie na Instagramie.

Ważne‼️‼️‼️ W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakiś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie. NIE KUPUJCIE GO‼️ ‼️ Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, No i czasami niektóre zabiegi 😉😜 sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ‼️‼️‼️Wasze zdrowie jest najważniejsze ‼️‼️❤️

Na swoim koncie na Facebooku także umieściła stosowną informację.


Facebook/Małgorzata Rozenek-Majdan

Czy też widzieliście te reklamy?

O tym się mówi: Smutne wieści płyną ze świata muzyki. Odszedł znany artysta

Zerknij: 30.07.2020 rok. Najnowsze dane dotyczące zakażeń w Polsce płyną z Ministerstwa Zdrowia. To nie są dobre wieści