Jakiś czas temu odbyła się emisja 13. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jak jednak informuje portal Super Express, stacja Polsat rozpoczęła już nagrania do kolejnej serii popularnego show.

Kto będzie nową gwiazdą kolejnej edycji znanego show?

Jak się okazuje, jedną z uczestniczek popularnego programu będzie znana i lubiana wokalistka disco polo. Mowa tutaj o Magdzie Narożnej, która jest liderką zespołu „Piękni i Młodzi”.

W poprzedniej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” także mogliśmy oglądać znaną gwiazdę disco polo. Wokalista Czadoman tak dobrze radził sobie z przydzielonymi mu zadaniami, że został finalistą programu.

Tym razem na ekranach naszych telewizorów będziemy mogli obserwować więc zmagania Magdy Narożnej. Oprócz znanej wokalistki uczestniczką programu „Twoja twarz brzmi znajomo” będzie także aktorka Anna – Maria Sieklucka, którą poznaliśmy dzięki filmowi „365 dni”, który miał niedawno swoja premierę.

Wokalistka jest znana nie tylko z muzycznych osiągnięć

Jak przypomina portal Super Express, Magda Narożna jest nam znana nie tylko dzięki zespołowi „Piękni i Młodzi” i wykonywanych przez grupę hitach. Wokalistka nieustannie obecna jest w mediach za sprawą ciągłych konfliktów ze swoim byłym mężem – Dawidem Narożnym.

Para nieustannie ujawniała swoje problemy na forum publicznym. Jak się okazuje, tym razem Dawid Narożny nie zamierza odpuścić. Mężczyzna wyznał, że jego córka przekazała mu, iż mama zajmuje się nią będąc pod wpływem alkoholu. Jak zatem zakończy się cała sprawa?

Jak informował portal "Życie": CZY TO KOLEJNE ZMIANY W POPULARNYM PROGRAMIE MUZYCZNYM? NA SCENIE "THE VOICE OF POLAND" ZOBACZYMY JUSTYNĘ STECZKOWSKĄ

Przypomnij sobie: PROGRAM WOLONTARIATU PRACOWNICZEGO NIEBAWEM PONOWNIE ZOSTANIE URUCHOMIONY. STOŁECZNI URZĘDNICY BĘDĄ POMAGAĆ W WALCE Z KORONAWIRUSEM. CZYM BĘDĄ SIĘ ZAJMOWAĆ

Portal "Życie" pisał również: NAJNOWSZE DONIESIENIA O KORONAWIRUSIE. PRZEPROWADZONE PRZEZ SPECJALISTÓW BADANIA MOGĄ MOCNO ZDZIWIĆ. CHODZI O NOSZENIE MASECZEK OCHRONNYCH