Już za kilka dni wyemitowany zostanie pierwszy finałowy odcinek programu „The Voice of Poland”! Osoba, która pojawi się na scenie będzie zaskoczeniem dla fanów show!

Ogromna niespodzianka dla fanów!

Jak podaje portal Super Express, w programie wystąpi bowiem Justyna Steczkowska! Gwiazda zasiadała w jury drugiej, czwartej oraz piątej edycji popularnego show. Przypomnijmy, że piątą edycję wygrała właśnie uczestniczka, która należała do drużyny Justyny Steczkowskiej – Aleksandra Nizio.

Artystka wystąpi w programie „The Voice of Poland” ze swoim najnowszym singlem – „Miej odwagę”. Niestety, okazuje się, że gwiazda nie wstąpi ponownie do grona trenerów, a jej występ będzie tylko gościnny.

Co więcej, Justyna Steczkowska podczas nagrań odcinka z jej udziałem podzieliła się z uczestnikami wieloma radami, które są niezwykle ważne na początku budowania swojej muzycznej kariery.

Gwiazda podzieliła się ważnymi radami!

Gwiazda zaznaczyła, że najważniejsze jest posiadanie wiary w samego siebie oraz w to, że ma się światu coś ważnego do przekazania. Przez cały czas trzeba przy tym pozostać sobą i mówić swoim głosem.

- Jeśli chcesz mówić swoim własnym głosem na początek musisz go usłyszeć w sobie. Potem wiedzieć, jak powiedzieć innym o co ci chodzi. I na koniec znaleźć kogoś, kto pomoże zaprezentować światu to, co masz do powiedzenia i zrobi to w takiej formie, że świat się tobą zainteresuje – zaznaczyła Justyna Steczkowska.

Co więcej, wokalistka wspomniała także czasy, kiedy sama zasiadała w programie jako trenerka. Przyznała, że niektóre momenty były dla niej bardzo ciężkie. Szczególnie mocno przeżywała rozstania z uczestnikami, którzy mieli ogromny talent, a jednak musieli odejść z programu.

Jak informował portal "Życie": JUŻ NIEDŁUGO POLACY BĘDĄ MIELI POWODY DO RADOŚCI. CZY ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE ODEJDZIE DO LAMUSA

Przypomnij sobie: SPECJALNE WYDANIE PROGRAMU “JAKA TO MELODIA” Z UDZIAŁEM GWIAZD KULTOWEGO SERIALU. BRACIA MROCZEK I KATARZYNA CICHOPEK NIE ODGADLI ZNANEGO UTWORU

Portal "Życie" pisał również: POMOC FINANSOWA NIE DOTRZE DO WSZYSTKICH NAUCZYCIELI! SPORA CZĘŚĆ PEDAGOGÓW NIE MOŻE LICZYĆ NA DOFINANSOWANIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO