Wiele osób interesuje to, jak mieszkają znane osoby i gwiazdy, które możemy codziennie oglądać na ekranach telewizorów. Część z nich wzoruje się zastosowanych rozwiązaniach wnętrzarskich. Jedna ze znanych postaci show-biznesu, która zdecydowała się pokazać wnętrza swojego domu jest Anna Kalczyńska, prowadząca „Dzień Dobry TVN”.

Dziennikarka już kilka razy niezobowiązująco pokazała część wnętrz swojego domu, ale tym razem pochwaliła się fanom nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jest się czym zachwycać, dom dziennikarki prezentuje się bardzo stylowo.

Dom Anny Kalczyńskiej dosłownie zachwyca. Gwiazda TVN może się pochwalić niesamowitymi wnętrzami, które wyglądają jak z prestiżowych magazynów wnętrzarskich

Przede wszystkim trzeba zauważyć to, że dom Anny Kalczyńskiej to wielopoziomowa willa! Widać, że dziennikarka lubi łączyć style, a w jej domu dostrzegalne są zarówno bardzo proste zabudowy meblowe w skandynawskim stylu, jak i antyki z ciemnego drewna. Widać również, że prezenterka jest entuzjastką dodatków i dekoracji w ciepłych kolorach.

Salon Anny Kalczyńskiej ma również obniżony sufit w stosunku do kuchni klatki schodowej co daje wrażenie wielkowymiarowości. W kuchni uwagę przyciąga blat ze szczotkowanego marmuru.

Pokoje dzieci Anny Kalczyńskiej: Hani, Krysi i Jasia są równie interesujące – dużo jest tutaj białych mebli i jasnych braw, ale do tego wiele kolorowych, wesołych dodatków.

Można tu również zobaczyć duży, przestronny hol, gdzie Anna Kalczyńska często robi sobie zdjęcia, pokazując się w nowych stylizacjach.

Widać, że Anna Kalczyńska stawia na przytulność i rodzinną, niezobowiązująca atmosferę, której daleko do muzeum.

fot. Instagram @annakalczynskam

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA MAŁŻEŃSTWO PAŃSTWA TRZASKOWSKICH? ŻONA PREZYDENTA WARSZAWY UCHYLIŁA RĄBKA TAJEMNICY NA TEN TEMAT

Przypomnij sobie: W ŻYCIU BANDZIORKA ZNANEGO Z PROGRAMU „CHŁOPAKI DO WZIĘCIA” POJAWIŁY SIĘ POWAŻNE PROBLEMY. JAK PORADZI SOBIE MĘŻCZYZNA

Portal "Życie" pisał również: ZNANY WOKALISTA MUSI POGODZIĆ SIĘ Z MNIEJSZYMI ZAROBKAMI SPOWODOWANYMI PANDEMIĄ. OKAZUJE SIĘ, ŻE ZENEK MARTYNIUK STRACIŁ MILIONY