Program „Chłopaki do wzięcia” już od samego początku przyciągał przed ekrany tysiące widzów. Fani popularnego show z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, nie tylko podczas emisji bieżących sezonów, ale także i po ich zakończeniu.

Widzowie z uwagą śledzą losy bohaterów programu!

Okazuje się, że dzięki programowi wiele osób zyskało sympatię i uznanie szerokiego grona osób, jednak niestety niektórzy uczestnicy wpakowali się w poważne kłopoty. O co dokładnie chodzi?

Jak podaje portal Alaluna, szczęście niezbyt dopisało znanemu uczestnikowi programu. Mowa tutaj o Bandziorku, który był jedną z najbardziej charakterystycznych postaci „Chłopaków do wzięcia”.

Jak przyznał sam reżyser popularnego serialu – Jerzy Morawski, Bandziorek od samego początku wykazywał ogromne chęci do poznawania wielu osób. Niestety, jak doskonale wiemy, przeważnie takie poznawanie wiąże się z imprezami, a te ze znacznymi ilościami alkoholu.

YouTube: Niekryty Krytyk

Udział w popularnym serialu nie wyszedł Bandziorkowi na dobre!

Okazuje się, że Bandziorek wpadł z tego powodu w bardzo poważne kłopoty. Na razie nawet sami producenci „Chłopaków do wzięcia” nie chcą mówić o szczegółach z życia mężczyzny, jednak jak widać Bandziorek nie gości już w bieżących odcinkach serialu.

- Bandziorek jest od samego początku i mimo że nie znalazł dziewczyny, to jest bardzo popularnym człowiekiem. Przyjeżdżają ludzie z całej Europy, aby go poznać osobiście. Dlatego w każdy weekend sporo się u niego dzieje. Choć jego rodzina ma już tego dość. Niestety Bandziorek ma skłonności do alkoholu i woleliby jednak, żeby takich gorących odwiedzin nie było – wyznał reżyser programu.