Nie można było nie zauważyć, że podczas całej kampanii prezydenckiej, Małgorzata Trzaskowska dzielnie stała u boku swoje męża – Rafała Trzaskowskiego i nieustannie go wspierała. Jak jednak naprawdę wygląda ich małżeństwo?

Żona Rafała Trzaskowskiego wyznała całą prawdę!

Jeszcze do niedawna o Małgorzacie Trzaskowskiej nie było wiadomo zbyt wiele. Kobieta raczej nie angażowała się w politykę i rzadko była widoczna w mediach. Wszystko zmieniło się jednak podczas ubiegłej kampanii prezydenckiej.

Nie ulega wątpliwości, że wiele osób chciało, aby to właśnie Małgorzata Trzaskowska została Pierwszą Damą RP. Finalnie jednak wybory wygrał nie Rafał Trzaskowski, a Andrzej Duda, co spowodowało, że stanowisko Pierwszej Damy nadal należy do Agaty Dudy.

Mimo tego nadal wiele osób czujnie obserwuje poczynania Małgorzaty Trzaskowskiej. Przyczynił się do tego także ostatni wywiad, jakiego kobieta udzieliła w programie „Dzień Dobry TVN”.

Jak informuje portal Pomponik, podczas rozmowy z Dorotą Wellman, Małgorzata Trzaskowska wyjawiła wiele nieznanych dotąd faktów na temat swojej rodziny. Co takiego powiedziała żona prezydenta Warszawy?

Jak małżeństwo dzieli się obowiązkami w domu?

- Jestem przyzwyczajona do tego, że radzę sobie w wielu sytuacjach sama, że organizuję wszystko w domu, zarządzam domem, planuję w przód – zaznaczyła Małgorzata Trzaskowska.

Co więcej, kobieta wyznała, że mimo iż to ona w większości zajmuje się domem, to właśnie Rafał Trzaskowski jest niezastąpiony w kuchni! Małgorzata Trzaskowska wyznała, że mąż jest mistrzem w gotowaniu!

Żona Rafała Trzaskowskiego wyznała także, że oboje bardzo lubią spędzać czas z przyjaciółmi i tańczyć! Jeszcze zanim w naszym kraju pojawił się koronawirus, wolne weekendy spędzali właśnie w taki sposób. Kiedy znów będą mogli do tego wrócić?