Od kiedy Harry oraz Meghan zakomunikowali, że postanowili zrzec się swoich funkcji w rodzinie królewskiej, między parą, a rodziną pojawiło się wiele konfliktów.

Konflikt nadal trwa?

Media brytyjskie nieustannie piszą o konflikcie, jaki trwa pomiędzy Harrym, a Williamem. Według doniesień medialnych bracia prawdopodobnie pokłócili się właśnie o Meghan Markle.

Kiedy Harry wraz ze swoją żoną i synkiem przenieśli się do Stanów Zjednoczonych zapewniali, że będą często odwiedzać rodzinę w Wielkiej Brytanii. Okazuje się jednak, że pandemia koronawirusa uniemożliwiła im realizację tej obietnicy. Harry ostatni raz odwiedził rodzinę w lutym.

Ostatnio magazyn New Idea donosił o kolejnym konflikcie jaki pojawił się pomiędzy Harrym, a Williamem. Okazuje się bowiem, że Harry poprosił, aby rodzina w jego imieniu złożyła wieniec z okazji Dnia Pamięci. Jak się okazuje uzyskał odmowę ze strony rodziny królewskiej.

Źródło: marketwatch.com

Czy Harry przyleciał do rodziny w tajemnicy?

Według doniesień mediów Harry nie mógł pogodzić się z tą sytuacją. Warto jednak przypomnieć, że królowa Elżbieta II zaznaczyła, że jeśli Harry oraz Meghan wystąpią z rodziny królewskiej, to stracą wiele praw, które nie zostaną im już przywrócone. Jak się okazuje władczyni dotrzymała słowa.

Magazyn New Idea donosił ostatnio, że Harry chcąc załagodzić konflikt przyleciał ostatnio do Wielkiej Brytanii i spotkał się ze swoim bratem. Na zdjęciu obaj bracia są ubrani na sportowo, jednak widać, że nie są w zbyt ciepłych relacjach.

Co więcej, wiele portali wątpi w prawdziwość opublikowanego zdjęcia i w fakt, że Harry ukrył swoją wizytę w Wielkiej Brytanii. Czy rodzina królewska zabierze oficjalne stanowisko na ten temat?

Źródło: abc.net.au