Zaskakujące informacje o aktorze, Karolu Strasburgerze. Artysta ostatnio wyznał, że jeździ jednym z najmniejszych aut na rynku. Internauci są zachwyceni postawą aktora! Jaki zatem ma samochód?

Jak wiadomo, Karol Stasburger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych z Telewizją Polską. Popularny prezenter znany jest głównie z uwielbianego przez Polaków teleturnieju „Familiada”, który od wielu lat oglądać można na antenie TVP2.

Karol Strasburger, mimo iż występuje także jako aktor w wielu serialach, jak “Pierwsza miłość” czy “M jak miłość” największą rozpoznawalność zyskał właśnie dzięki prowadzeniu teleturnieju “Familiada”.

Mężczyzna zyskał sporą sympatię i uznanie fanów od pierwszego momentu pojawienia się na ekranach telewizorów - wszystko to za sprawą charakterystycznego poczucia humoru i pojawiania się dowcipów w każdym odcinku.

Tego nikt się po nim nie spodziewał!

Ostatnio aktor przyznał, że zdecydował się na zmianę auta. W związku z tym, że w mieście zazwyczaj jest problem z zaparkowaniem dużego auta, postanowił przesiąść się do... sportowej wersji kultowego “malucha”!

- Mamy w głowach, na szczęście nie wszystkich, że trzeba się pokazywać w samochodach klasy S, by być docenionym, a osoba publiczna to już w szczególności. Samochód nie decyduje o naszej pozycji. Ja na szczęście wyrosłem z tego. Samochód ma być wygodny, praktyczny. Ludzie z kompleksami muszą mieć wielkie limuzyny - podsumował Karol Strasburger.

Internauci podzielają jego zdanie.