Ciąża Lary Gessler, choć odbywała się w cieniu pandemii to szybko stała się jednym z najmocniej eksploatowanych tematów ostatnich miesięcy. Widać jednak, że cała rodzina Gesslerów cieszyła się szczęściem Lary i Piotra, a babcia maleńkiej Neny prawie oszalała z radości.

Od momentu, gdy dziewczynka przyszła na świat Lara Gessler przekonywała, ze choć nie zamierza ukrywać dziecka przed światem, co jest dość charakterystyczne dla większości gwiazd i znanych osób w Polsce to dziecko z pewnością nie stanie się głównym tematem jej aktywności w Internecie.

Córeczka Lary Gessler przyszła na świat pod koniec października i szczęśliwi rodzice szybko poinformowali o tym, jakie imię nadali dziewczynce. Ich wybór był mocno oryginalny – nazwali ją Nena, idąc śladem żony Witkacego.

Lara Gessler po raz kolejny zachwyciła wszystkich najnowszym zdjęciem córki. Fotografia podbija sieć, wszyscy zastanawiają się, do kogo bardziej podobna jest mała Nena

Ostatnio na Instagramie Lary Gessler można było zobaczyć wystrój wnętrza pokoiku Neny, objaśniając dlaczego zdecydowała się na takie, a nie inne rozwiązania i co jest najwygodniejsze.

Jednak to nie wszystko. W sobotę na Instagramie córki Magdy Gessler znalazły się nowe zdjęcia, w tym jedna fotografia przedstawiająca oblicze maleńkiej Neny. Dziewczynka śpi, utulona w ciepłej bluzie. Widać, że maleńka córeczka Lary Gessler, mimo, że nie ma nawet miesiąca chowa się nadzwyczaj dobrze i rośnie w ekspresowym tempie.

Dziewczynka rozczuliła internautów, szczególnie tym, że jak na trzytygodniowe dziecko ma wyjątkowo bujne włosy! Czy będzie miała fryzurę podobną do babci, a może ciemne włosy jak tata?

fot. Instagram @lara_gessler

Jak informował portal "Życie": PROFESOR SIMON ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT ODPORNOŚCI STADNEJ W NASZYM KRAJU. ZNANY WIRUSOLOG WSKAZUJE, ŻE POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA W WALCE Z KORONAWIRUSEM

Przypomnij sobie: KIM W RZECZYWISTOŚCI JEST JACEK WÓJCIK Z POPULARNEGO SHOW „KRÓLOWE ŻYCIA”? ZAWÓD MĘŻCZYZNY MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB

Portal "Życie" pisał również: KTO WYSTĄPI W KOLEJNEJ EDYCJI POPULARNEGO PROGRAMU ROZRYWKOWEGO? FANI SHOW „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” BĘDĄ MOCNO ZASKOCZENI