Daniel Martyniuk to jedna z głośniejszych postaci w polskim show-biznesie. Syn gwiazdora disco polo nie cieszy się jednak dobrą sławą. Młody Martyniuk podpadł wieloma zachowaniami, w tym ostatnimi ekscesami dookoła rozwodu z Eweliną.

Jak przypomina Jastrząb Post, ma na swoim koncie już wiele skandali. Chwilowo Daniel postanowił zaszyć się w „swoim świecie”, internauci sądzą jednak, że już niedługo ponownie się „odpali”.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl

Daniel Martyniuk doradza internautom… terapię

31-letni Daniel już kilka razy trafiał do aresztu, w tym m.in. za wychodzenie z domu podczas kwarantanny. Ostatecznie jednak ze wszystkiego wychodził obronną ręką.

Jakiś czas temu deklarował, że będzie odpracowywał własne błędy. Teraz jednak ponownie wszystko ucichło i tylko jego obecność na Instagramie pokazuje, że ma się całkiem nieźle.

Po rozwodzie z Eweliną Daniel Martyniuk i jego matka, Danuta, chętnie rozmawiali z dziennikarzami na temat „niewdzięcznej” matki dziecka Danielka. Publikowali też różne treści w mediach społecznościowych.

Daniel Martyniuk. Źródło: plotek.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: plotek.pl

Gdy w końcu zrozumieli, że mocno się zapędzili, Daniel przeprosił. Próbował obrażać też m.in. Kamila Bednarka i Rafała Collinsa. Teraz nieco ucichło.

Podobno Danielek wrócił do Danuty i Zenka Martyniuków, mieszkają wspólnie, a 31-latek dostaje pieniądze jedynie na podstawowe potrzeby, czyli jedzenie, i odbywa prace społeczne.

Daniel Martyniuk pielęgnuje swoje uczucie do ekspartnerki, Faustyny, i znów się z nią spotyka, jednak jego mama zakazuje przyprowadzania nowej dziewczyny do domu.

Źródło: jastrzabpost.pl
Źródło: jastrzabpost.pl

Ostatnio Daniel Martyniuk opublikował Instastory, na którym mowa o terapii relaksacyjnej ze szczeniaczkami na Bali. Myślicie, że on sam zgłosił się już do terapeuty?

To też może cię zainteresować: JAROSŁAW GOWIN ZDRADZIŁ SZCZEGÓŁY NOWEGO PROGRAMU. POLACY MOGĄ OTRZYMAĆ NAWET DO 2000 ZŁ. KTO MOŻE LICZYĆ NA DODATKOWE PIENIĄDZE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH OZDROWIEŃCÓW. PILNIE POTRZEBNA JEST KREW. RODZINA ZASŁUŻONEGO STRAŻAKA PROSI O POMOC

O tym się mówi w Polsce: PODJĘTO NOWĄ DECYZJĘ W SPRAWIE DRUGIEGO SZPITALA POLOWEGO W WARSZAWIE. PLACÓWKA DLA ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM BĘDZIE NIE TAM, GDZIE PLANOWANO

O tym się mówi na świecie: 2021 ROK BĘDZIE BARDZO ZŁY DLA CAŁEGO ŚWIATA? TE SŁOWA O PRZYSZŁOŚCI BUDZĄ PRAWDZIWY NIEPOKÓJ

Z życia gwiazd: MICHAŁ WIŚNIEWSKI UJAWNIŁ, JAK BĘDZIE MIEĆ NA IMIĘ JEGO PIĄTE DZIECKO. WSPIĄŁ SIĘ NA WYŻYNY KREATYWNOŚCI