Zenon i Danuta poznali się w maju 1987 toku. Para zakochała się i podjęła decyzje o ślubie. Dzięki temu, 52-letnia już dziś Danuta Martyniuk jest w związku małżeńskim z królem disco polo już od ponad 30-stu lat.

Para doczekała się jednego syna – Daniela, który w ubiegłym roku wziął ślub z Eweliną. Daniel i jego żona niedawno zostali rodzicami. Ich córeczka Laura jest oczkiem w głowie Zenka i Danuty Martyniuków.

Mało kto wie, kim z zawodu jest żona Zenka Martyniuka

Danuta i Zenek tworzą udane małżeństwo. Martyniuk jest bardzo zakochany w swojej wybrance. Jak się okazuje dba o nią i rozpieszcza. Kobieta często otrzymuje od męża kwiaty i prezenty. Najczęściej są to drogie perfumy i biżuteria.

Danuta Martyniuk/ https://www.telemagazyn.pl/
Danuta Martyniuk/ https://www.telemagazyn.pl/
Danuta Martyniuk/ https://www.telemagazyn.pl/

Zenek Martyniuk nie może narzekać na zarobki, dlatego mężczyzna twierdzi, że jego żona nie musi pracować. Mało kto jednak wie, kim Danuta jest z zawodu.

Co kobieta robi w wolnym czasie i dlaczego nie pracuje?

Żona gwiazdora disco polo jest pielęgniarką. Jednak wspólnie podjęła decyzję z mężem, że nie będzie wykonywać swojego zawodu. Kobieta zajmuje się domem pięknym ogrodem. Teraz ma również czas na pomoc w wychowaniu wnuczki.

Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube

W wolnych chwilach Danuta Martyniuk czyta książki i spaceruje ze swoim pupilem – suczką Cziką rasy maltańczyk.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO