Zenek Martyniuk przeżywa swoje długie pięć minut. Muzyk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo.

Jego piosenki cieszą się ogromną popularnością, a sam Martyniuk pojawia się na największych imprezach w kraju. Gwiazdor funkcjonuje na estradzie od lat. Lider zespołu Akcent od 1989 roku regularnie koncertuje.

I choć od początku jego utwory podobały się słuchaczom muzyki tanecznej, prawdziwą sławę przyniosła mu piosenka „Przez Twe oczy zielone”. Okazała się ona hitem.

Żona Zenona Martyniuka też będzie gwiazdą?

Dotychczas podział ról w związku państwa Martyniuków był jasny – Zenon był popularnym muzykiem, a Danuta, nieznana szerszej publiczności, nie robiła kariery w mediach.

Teraz, po premierze filmu „Zenek”, wielu fanów Martyniuka zaczęło zwracać większą uwagę na jego małżonkę. Para pokazywała się razem nie tylko na premierze filmu, ale także na ściankach oraz czerwonych dywanach.

W mediach pojawiły się pogłoski, jakoby pani Danuta Martyniuk na fali popularności męża oraz coraz większej rozpoznawalności w mediach miała zamiar także zostać gwiazdą.

Mówiło się, że TVP chciałoby, by Danuta Martyniuk otrzymała własny program. Dziennikarze uważają, że byłaby dobrą prowadzącą – według nich, choć pozostaje w cieniu sławnego wokalisty, w gruncie rzeczy żona Zenka ma osobowość medialną.

Jednak Danuta Martyniuk twierdzi, że na czerwonym dywanie nie czuje się jak ryba w wodzie, a obecność fotoreporterów i kamer jest dla niej bardzo stresująca.

Media uważają, że kobieta świetnie poradziłaby sobie jako gospodyni programu, w którym odwiedzałyby ją kobiety w podobnym wieku i opowiadały ciekawe historie ze swojego życia. Co na ten temat mówi główna zainteresowana?

- Nic mi na ten temat nie wiadomo – krótko zdementowała plotki Danuta Martyniuk.

Dziennikarze postanowili spytać nawet Zenka Martyniuka, jednak ten nie udzielił żadnego komentarza.

Przypomnij sobie o… WDOWA PO WITOLDZIE PYRKOSZU NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ MĘŻA. CO BYŁO DLA NIEJ NAJTRUDNIEJSZE

Jak informował portal Życie: EDYTA PAZURA LUBI LUKSUS. WÓZEK DZIECKA CEZAREGO PAZURY KOSZTUJE WIĘCEJ NIŻ WYNOSI ŚREDNIA KRAJOWA

Portal Życie pisał również o… TO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW ANNY MARII WESOŁOWSKIEJ. CO TAKIEGO SZYKUJE SĘDZINA