Bez wątpienia Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo. Wokalista grupy „Akcent” przez wielu został okrzyknięty jej królem.

Nic dziwnego, gdyż jego piosenki cieszą się ogromną popularnością, a sam Martyniuk pojawia się na największych imprezach w kraju.

Gwiazdor funkcjonuje na estradzie od lat. Lider zespołu Akcent od 1989 roku regularnie koncertuje.

I choć od początku jego utwory podobały się słuchaczom muzyki tanecznej, prawdziwą sławę przyniosła mu piosenka "Przez Twe oczy zielone". Okazała się ona hitem.

Niezwykłe kaprysy Zenka Martyniuka

Niedawno ujawniono, jakie kwoty inkasuje gwiazdor za swoje występy. Według danych, które ujawniły media, mowa tu o olbrzymich kwotach.

Gwiazdor gra na ogromnych imprezach, jest bardzo zapracowany i chętnie koncertuje w całym kraju. A chętnych na występ Zenka nie brakuje.

Mówi się, że za występ podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem mógł otrzymać nawet 70 tysięcy złotych. Zresztą gwiazdor mocno się ceni i nie pozwala sobie na występy za marne grosze.

Za jego koncert w klubie trzeba zapłacić do 15 tysięcy złotych, zaś w plenerze – do 25 tysięcy złotych. Tylko w 2019 roku zarobił 4 miliony złotych.

Tak ogromne zarobki pozwalają mu na spełnianie swoich zachcianek. Okazuje się, że Zenek Martyniuk przywiązuje ogromną wagę do swoich włosów i jeździ do warszawskiego fryzjera, który umie odpowiednio go ostrzyc.

Dla gwiazdora disco polo ważne są także kosmetyki do włosów – szczególnie lakier, który pozwala mu na utrwalenie fryzury. Dodatkowo nie rusza się bez perfum i pudru.

- Przy okazji jakiegoś koncertu weszłam do garderoby Zenka i aż się uśmiechnęłam, gdy zobaczyłam, ile ma kosmetyków. Wtedy nawet ja tylu nie miałam.

- Aż miło popatrzeć, że facet tak o siebie dba. Odkąd znam Zenka, zawsze był pachnący i dobrze ubrany. Aż chciało się przebywać w jego towarzystwie – mówi koleżanka muzyka.

Przypomnij sobie o… PIOTR KRAŚKO ŻARTUJE Z KINGI RUSIN. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ O SWOJEJ BLISKIEJ KOLEŻANCE

Jak informował portal Życie: NAJWIĘKSZY SEKRET „KUCHENNYCH REWOLUCJI” WYSZEDŁ NA JAW. MAGDA GESSLER I EKIPA WOLELIBY TO PRZEMILCZEĆ

Portal Życie pisał również o… DODA POCHWALIŁA SIĘ BARDZO ODWAŻNYM ZDJĘCIEM W SKĄPYM STROJU. CZY NIE JEST ZBYT INTYMNE