Kinga Rusin to prezenterka, która słynie z tego, że zawsze zawzięcie broni swojego zdania. Nie każdemu zaproszonemu gościowi studia „dzień Dobry TVN” podoba się zachowanie dziennikarki. Jakiś czas temu w programie śniadaniowym doszło do ostrej wymiany zdań między prowadzącą, a zaproszoną w roli eksperta Agnieszką Fitkau-Perepeczko.

Kinga Rusin nie ma łatwego okresu. Ostatnio głośno zrobiło się o jej uczestnictwie w prywatnej imprezie u Beyoncé.

Na przyjęciu można było spotkać największe światowe gwiazdy, w których towarzystwie bawiła się Kinga Rusin.

Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie opisała, co wydarzyło się na imprezie. Zaproszenie na to wydarzenie otrzymało ok. 200 osób.

Na potrzeby przyjęcia zamknięto ulicę, a gwiazdy na wejściu otrzymywały kapcie. Kinga Rusin pozostała w szpilkach i tego dotyczyła jej rozmowa z Adele.

Następnie prezenterka odbyła pogawędkę z Rihanną, a później wieloma innymi gwiazdami. Pochwaliła się także, że Jay-Z próbował nauczyć ją pewnego układu tanecznego, a Beyoncé pochwaliła strój, mówiąc, że została przyćmiona.

Wpis dziennikarki szybko stał się jednym z najgorętszych tematów w mediach. Z tej okazji powstało wiele memów i artykułów wyśmiewających Kingę Rusin. O dziennikarce pisały także zagraniczne media.

Piotr Kraśko nie omieszkał zażartować z koleżanki

Z pewnością wpłynęło to na fakt, że dziennikarka nie pojawiła się ostatnio na wiosennej ramówce stacji TVN. Do jej nieobecności nawiązał jej przyjaciel – Piotr Kraśko, który nie omieszkał wspomnieć o słynnej imprezie.

Kiedy prezenter przedstawiał Rafała Zawieruchę, który zagrał rolę w „Pewnego razu w... Hollywod”, powiedział:

„Pierwszy Polak, który tańczył z Leonardo DiCaprio za rękę, a Brad Pitt posyłał do niego uśmiechy”.

Zartowniś.

Przypomnij sobie o… "DOPIERO MACIERZYŃSTWO UŚWIADOMIŁO MI, ŻE WSZYSTKO JEST PO COŚ". ANNA DERESZOWSKA W SZCZEREJ ROZMOWIE O TYM, JAK BYCIE MAMĄ ZMIENIŁO JEJ ŻYCIE