Joanna Krupa niedawno została mamą. Modelka i jej mąż, Douglas Nunes, aktualnie próbują swoich silł w nowych rolach. Para od zeszłego roku może cieszyć się obcością ich córeczki. Mała Asha-Leigh to prawdziwy skarb. Malutka iskierka przewartościowała życie modelki i jej partnera.

Joasia Krupa sprawdza się w roli mamy

Jak widać malutka Asha-Leigh ma już za sobą jeden z Najważniejszych dni w jej życiu. Dziewczynka niedawno została ochrzczona. Zgodnie z tym, co można wywnioskować z profilu Asi, rodzicami chrzestnymi dziewczynki zostali Marta Andretti, czyli siostra Joanny Krupy, oraz jej mąż Marco.

Zdjęciami z tej uroczystości pochwaliła się mama Asha-Leigh, Joasia Krupa. Modelka wrzuciła fotografię malutkiej córeczki na Instagram. Na zdjęciu widać, jak mała Asha ubrana jest w białą sukieneczkę i wiązaną czapkę.

Córeczka modelki została ochrzczona

Joanna Krupa chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Odkąd została mamą bardzo chętnie pokazuje w mediach swoje codzienne życie. Nie raz mogliśmy zobaczyć, jak modelka sprawdza się w roli mamy. Serca fanów modelki podbiło nagranie, w którym Joasia po raz pierwszy obcina swojej córeczce paznokcie.

„To wyjątkowy dzień dla naszego Aniołka”, podpisała zdjęcie Joasia Krupa.

„To wyjątkowy dzień dla tej małej księżniczki. Czuję się zaszczycona, że jestem Twoją matką chrzestną”, dodała siostra modelki.

Obserwatorzy modelki chętnie. Składali małej Asha-Leigh życzenia.

„Brawo dla Ciebie, Asiu”, „Wszystkiego dobrego dla ślicznej córeczki i całej rodzinki”, „Uwielbiam na was patrzeć, jesteście tacy szczęśliwi”, „Piękna rodzinka” – mogliśmy przeczytać pod zdjęciem ze chrztu.

Zobacz także: MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZATUDNIŁ SWOJEGO SYNA. CZYM ZAJMUJE SIĘ NASTOLATEK