Michał Wiśniewski to niezwykle barwna postać. Lider zespołu Ich Troje od zawsze swoją postacią wzbudzał wielkie emocje.

Michał Wiśniewski zatrudnił swojego syna

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się show-biznesie. Chętnie udziela wywiadów i od niedawna prowadzi swój kanał na YouTubie, który akualnie ma już ponad milion subskrybentów.

Aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych dzieląc się ze swoimi fanami historiami ze swojego życia i osobistymi zdjęciami. Artysta nie kryje się z tym, że popełnił wiele błędów w przeszłości. W tym momencie jego priorytetem jest dobry kontakt z dziećmi.

Wiśniewski, chcąc polepszyć swój kontakt z synem, postanowił, że wprowadzi go do świata show-biznesu. 17-letni Xavier rozpoczął współpracę ze swoim sławnym ojcem i dzięki temu mogą ze sobą spędzać dużo więcej czasu.

Czym zajmuje się 17-letni Xavier Wiśniewski?

Michał Wiśniewski zatrudnił swojego syna na stanowisku menadżera. Ponadto podobno ma mu pomóc także w znalezieniu innych klientów.

- „Mój tata jest bardzo wymagającą osobą i musi mieć wszystko po swojemu, ale też często zmienia swoje zachcianki. Po to jestem, żeby tego dopilnować. Może i jest to ciężkie doświadczenie, ale staram się na przyszłość odrobić lekcję, żeby być przygotowanym”- zdradził Xavier Wiśniewski.

Póki co młody Xavier Wiśniewski uczy się powoli nowych zadań. Michał jest bardzo wyrozumiały i stopniowo dodaje mu nowe obowiązki. Nastolatek przygotowuje garderobę zespołu oraz dba o to, aby wszystkie warunki podczas koncertów były spełnione przez organizatorów.

Oprócz tego Xavier wciąż uczęszcza do szkoły. Niebawem będzie zdawać maturę.

Może zainteresuje Cię to: DANUTA MARTYNIUK NIE MA DOBREGO ZDANIA NA TEMAT POLSKICH MAREK. CO NAJBARDZIEJ ROZCZAROWAŁO ŻONĘ KRÓLA DISCO POLO

Jak informował portal Życie: MAGDA MOŁEK NA ZDJĘCIU SPRZED KILKUNASTU LAT. FANI SĄ ZACHWYCENI. JAK ZMIENIŁA SIĘ SŁYNNA PREZENTERKA

Portal Życie pisał również o… SZCZĘŚLIWA BEATA TADLA OPOWIADA O KULISACH ZWIĄZKU. W KOŃCU TRAFIŁA NA MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY JĄ DOCENIŁ