Beata Tadla to dziennikarka, którą pokochali Polacy. Szczególne wsparcie od swoich fanów otrzymała po zakończeniu relacji z Jarosławem Kretem.

Wtedy okazało się, że jej partner zerwał z nią… podczas wywiadu, którego udzielał dziennikarzom. To wszystko działo się podczas udziału obojga celebrytów w „Tańcu z Gwiazdami”.

Beata Tadla starała się robić dobrą minę do złej gry, jednak widać było, że zakończenie związku, a także z pewnością sposób, w jaki zrobił to Jarosław Kret, było ogromnym ciosem dla jego dotychczasowej partnerki.

Nowy związek Beaty Tadli

Teraz 45-letnia dziennikarka jest już szczęśliwa. Otrząsnęła się po poprzedniej relacji i jest gotowa tworzyć nowy, stabilny związek.

Jej partnerem jest 42-letni Rafał. Para pozostaje od roku w relacji na odległość, dlatego nie mogą się doczekać każdej chwili, którą spędzają razem.

Ostatnio zauważono ich na randce w Sopocie. Beata Tadla mieszka w Warszawie, a jej partner w Opolu, jednak starają się znaleźć dla siebie czas, gdy tylko mogą.

Beata Tadla przyznaje, że jest szczęśliwa i ma motyle w brzuchu – jak mówi, „myśli, że tam siedzi wielkie stado”. Widać po niej, że świetnie jej się układa – aż promienieje!

- Oczywiście związek na odległość nie jest łatwy, nigdy wcześniej takiego nie miałam. Uczy cierpliwości, bo trzeba sobie radzić z tęsknotą i brakiem bliskości. Ale za to jak cieszą spotkania! – ujawnia z błyskiem w oku.

Beata Tadla nie stara się unikać miejsc publicznych – chętnie pokazuje się ze swoim ukochanym, który jest biznesmenem. Kochają wspólne spacery, często okazują sobie uczucia.

Ostatnio spacerowali nad morzem i widać było, że oboje cieszą się ze swojej obecności oraz miejsca, w którym się znajdują.

- Sopot uwielbiam o każdej porze roku, ale najbardziej poza sezonem. A wypady z najbliższymi są tylko dla nas i tyle w temacie – podsumowała wyjazd dziennikarka.

Przypomnij sobie o… JAKIE ZDANIE NA TEMAT PĄCZKÓW MA ROBERT MAKŁOWICZ? ZNANY KUCHARZ I KRYTYK KULINARNY NIE JEST ENTUZJASTĄ TŁUSTEGO CZWARTKU

Jak informował portal Życie: CO ŁĄCZY MICHAŁA SZPAKA I ROBERTA JANOWSKIEGO? TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚMY

Portal Życie pisał również o… A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE. ZENEK MARTYNIUK WOLAŁBY O TYM ZAPOMNIEĆ. FILM O NIM OKAZAŁ SIĘ TOTALNĄ KLAPĄ