Magda Mołek jest bardzo lubianą prezenterką telewizyjną. Uchodzi za jedną z najbardziej naturalnych, a także najpiękniejszych polskich gwiazd.

Gwiazda już od lat może pochwalić się niesamowitym poczuciem stylu. Znana jest szerszej publiczności od 2002 roku, kiedy to rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską.

Słynna prezenterka z chęcią pokazuje innym kobietom, jak można ubrać się z klasą – i nie muszą to być ubrania od najbardziej znanych projektantów, gdyż korzysta także z second handów oraz sieciówek.

Jej wyjątkowe stylizacje zachwycają, a to, jak pięknie i promiennie wygląda Magda Mołek, jest niesamowite.

Dziennikarka zazwyczaj się uśmiecha, co tylko dodaje jej uroku. Teraz pokazała, jak wyglądała osiemnaście lat temu.

Magda Mołek na archiwalnym zdjęciu

Prezenterka udostępniła archiwalną fotografię, która pochodzi z 2002 roku, na swoim Instagramie. Był to okres, gdy dopiero uczyła się, jak tworzyć własny styl, choć trzeba przyznać, że bardzo dobrze jej to wychodziło.

Magda Mołek na wspomnianym zdjęciu ubrana jest w krwistoczerwoną bluzkę z odkrytymi ramionami oraz krótkimi rękawami. Do tego dobrała ciężki naszyjnik oraz kolczyki od kompletu.

Dzięki temu, że postawiła na lekki, naturalny makijaż, wygląda niezwykle naturalnie i pięknie. Prezenterka miała wtedy krótkie, blond włosy, które zaczesała do tyłu.

„Rok 2002. Zawsze kochałam czerwień” – podpisała swoje zdjęcie Magda Mołek.

Większość fanów prezenterki jest wprost zachwycona tym, jak wyglądała kilkanaście temu. Trzeba przyznać, że połączenie jej stylizacji z makijażem jest fenomenalne i bardzo możliwe, że zrobiłoby furorę także teraz, choć moda nieco się zmieniła.

Obserwatorzy Magdy Mołek zasypali ją komplementami pod zdjęciem z początków jej kariery telewizyjnej. Zauważają, że „im starsza, tym piękniejsza”.

Zgadzamy się z tym – prezenterka obecnie wygląda obłędnie, choć i 18 lat temu miała świetny styl i piękną urodę, którą od zawsze umie dobrze podkreślić!

Przypomnij sobie o… CO ŁĄCZY MICHAŁA SZPAKA I ROBERTA JANOWSKIEGO? TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚMY

Jak informował portal Życie: JAKIE ZDANIE NA TEMAT PĄCZKÓW MA ROBERT MAKŁOWICZ? ZNANY KUCHARZ I KRYTYK KULINARNY NIE JEST ENTUZJASTĄ TŁUSTEGO CZWARTKU

Portal Życie pisał również o… A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE. ZENEK MARTYNIUK WOLAŁBY O TYM ZAPOMNIEĆ. FILM O NIM OKAZAŁ SIĘ TOTALNĄ KLAPĄ