Michał Szpak jest jednym z najbardziej charakterystycznych muzyków w Polsce. Wokalista swoją karierę zaczął od występu w muzycznym programie „X Factor”, to właśnie w nim natychmiast przykuł do siebie uwagę zarówno jury, jak i publiczności.

Michał Szpak wyróżniał się nie tylko ogromnym talentem muzycznym, ale także indywidualnym i bardzo specyficznym stylem.

Od udziału Michała Szpaka w programie „X Factor”, minęło już 8 lat. Sława muzyka nie słabnie. Wbrew przeciwnie, Michał jest coraz jaśniej świecącą gwiazdą w polskim show biznesie. Teraz przed Michałem kolejny projekt, co ciekawe związany z nim będzie także były prowadzący programu „Jaka to melodia”

Co łączy Michała Szpaka z Robertem Janowskim?

Zarówno Michał Szpak, jak i Robert Janowski mają za sobą muzyczną przeszłość. Robert Janowski od lat prowadził jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w telewizyjnej „Jedynce”. Michał także miał okazje sprawdzić się w roli jurora. Muzyk zasiadł w jurorskim fotelu programu „The Voice od Poland”. Co jeszcze połączyło obu panów?

Jak donoszą oficjalne informacje, zarówno Michał Szpak, jak i Robert Janowski zasiądą w jury 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury. Dodatkowo Michał Szpak będzie miał także okazje zaspawać. Będzie on gwiazdą wieczoru tamtejszego wydarzenia.

Oprócz Janowskiego i Szpaka w jury zasiądą także Zbigniew Jakubek i Natalia Kukulska.

Impreza odbędzie się 3-4 kwietnia w Rzeszowie.

Przypomnij sobie o… UJAWNIONO NIEZNANE INFORMACJE O ANNIE JANTAR. MAŁO BRAKOWAŁO, A NATALIA KUKULSKA NIGDY BY SIĘ NIE URODZIŁA

Portal Życie pisał również o… JAK SIĘ CZUJE DAGMARA KAZIMIERSKA? CELEBRYTKA PRZEKAZAŁA MEDIOM NIEPOKOJĄCE INFORMACJE