Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Jakiś czas temu, Dagmara uległa wypadkowi, podczas którego doznała poważnego uszkodzenia nóg.

Dagmara Kazimierska zmaga się z ciężkimi problemami zdrowotnymi. Gwiazda „królowych życia” przechodzi trudne i wyczerpujące rehabilitacje

Celebrytka zjawiła się ostatnio na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi pt. „Bad Boy”.

- Staram się wychodzić do ludzi, nie siedzieć w domu, bo w domu ludzie umierają. Co będę siedzieć w domu? - przekazała Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kazimierska szykuje się na kolejną operację. Celebrytka ma poddać się jej już w najbliższych dniach

Dziennikarze postanowili wykorzystać okazje i spytać Dagmarę Kazimierską o jej stan zdrowia. Celebrytka chętnie udzieliła odpowiedzi dotyczącej jej samopoczucia.

- Z nogami troszkę gorzej, ale tak, jak wspominałam wcześniej - doktor Sawicki jedną nogę uratował, teraz w marcu będzie ratował drugą. Także wszystko będzie okej - zdradziła Dagmara.

Życzymy celebrytce szybkiego powrotu do zdrowia!

Przypomnij sobie o… TO ZDJĘCIE MICHAŁA SZPAKA Z MĘŻCZYZNĄ W STROJU ADAMA OBIEGŁO INTERNET. „LOVE LOVE”