Wielu widzów czekało na wielki powrót swojej ulubienicy. Ich marzenia wreszcie zostaną spełnione – Anna Maria Wesołowska po latach wróci na ekrany telewizorów.

Niezwykle popularny program z jej udziałem jest emitowany na antenie TTV. 65-letnia kobieta ma za sobą trudny czas – musiała stawić czoła wielu problemom i zmartwieniom.

Sędzia Anna Maria Wesołowska o swoich przeżyciach

Gwiazda pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN” i tam opowiedziała o tym, co ją spotkało. Jak sama przyznała, ostatni rok był dla niej niezwykle trudny.

Gdy ogłoszono, że sędzia Anna Maria Wesołowska wróci do telewizji, widzowie nie posiadali się z radości. Program z jej udziałem przyciąga przed telewizory wiele osób.

„Anna Maria Wesołowska” to program emitowany przez TTV od 2 września 2019 roku. Niemal do końca nie było wiadomo, czy zostanie on przywrócony na antenę.

Wszystko przez to, co zdarzyło się w życiu Anny Marii Wesołowskiej. Jak ujawnia, zaledwie trzy tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć do telewizyjnej produkcji musiała poddać się poważnej operacji onkologicznej.

To właśnie dlatego twarz kobiety wygląda teraz inaczej, o czym nie dają jej zapomnieć złośliwi internauci.

- Pod zdjęciem, gdzie mam jedno oko większe, drugie mniejsze, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: chirurg plastyk się nie popisał. Po co tej kobiecie tego typu operacja? To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną – wyjaśnia.

Wspomina także, że to właśnie ta operacja uratowała jej życie, a fakt, że jej twarz nie jest idealna, bo część jest lekko sparaliżowana, jest bez znaczenia. Ma wygoloną część włosów, jednak dzięki interwencji specjalisty jest w pełni sprawna.

- Ja żyję, mówię, myślę – podsumowuje.

Dodaje także, że przed operacją spisała ostatnią wolę.

W ciągu ostatniego roku pożegnała również męża, Ryszarda. Nie jest w stanie o tym mówić, gdyż ta strata jest zbyt świeża.

Pocieszenie znajduje we wnukach – z chęcią spędza z nimi czas, a wnucząt ma aż pięcioro.

Przypomnij sobie o… W „SANATORIUM MIŁOŚCI” ROBI SIĘ GORĄCO. PRZYSZEDŁ CZAS NA INTYMNE ROZMOWY I WYZNANIA

Jak informował portal Życie: DIAMETRALNA ZMIANA WIZERUNKU POLSKIEGO RAPERA. QUEBONAFIDE UDZIELIŁ ZASTANAWIAJĄCEGO WYWIADU

Portal Życie pisał również o… NIE WSZYSCY ZJAWILI SIĘ NA PREMIERZE "ZENKA". KOGO ZABRAKŁO W TYM WAŻNYM DNIU