Bez wątpienia Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo. Wokalista grupy „Akcent”, przez wielu został okrzyknięty jej królem. Nic dziwnego, gdyż jego piosenki cieszą się ogromną popularnością, a sam wokalista pojawia się na największych imprezach w kraju.

Gwiazdor disco polo stal się także inspiracją dla jednego z twórców. Jan Hryniak postanowił oprzeć na postaci Martyniuka swój najnowszy film pt. „Zenek”.

Syn króla disco polo nie zjawił się na premierze „Zenka”

Jak zdradził reżyser „Zenek” to oparta na życiu gwiazdora Martyniuka opowieść o kulturze disco polo.

„Zenek” miał swoją premierę 14- go lutego w Walentynki. Niestety, nie wszyscy zjawili się na tak ważnej dla gwiazdora uroczystości. Jak się okazuje, lidera zespołu „Akcent” rozczarował jego własny syn, który nie przyszedł na premierę.

- Tak, to mój ważny dzień. Syn nie pojawił się na premierze, bo ma co robić. Teraz spełnia się w roli ojca i męża i to nas najbardziej z żoną cieszy - przyznał gwiazdor disco polo.

W dniu premiery wnuczka Martyniuka obchodziła swoje pierwsze urodziny

Wnuczka niedawno – bo 10 lutego 2020 obchodziła swoje pierwsze urodziny. Każdy rodzic wie, jak ważnym są one wydarzeniem. Niestety, urodziny wnuczki zbiegły się z premierą filmu „Zenek”, na którym Zenek musiał się zjawić…

Na szczęście rodzice Laury - Daniel (31 l.) i Ewelina (21 l.) są bardzo wyrozumiali i imprezę urodzinową córki przesunęli o kilka dni.

– Urodziny Laury będziemy świętować 16 lutego w niedzielę – mówi „Super Expressowi” Danuta Martyniuk.

Ale życzenia złożymy w dniu urodzin

– dodał do wypowiedzi małżonki lider zespołu Akcent.

Przypomnij sobie o… RADOSŁAW LISZEWSKI OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ RELACJI Z ŻONĄ. KOBIETA NIE POZWALA MU NA WSZYSTKO

Jak informował portal Życie: NIE DO WIARY, CO DZIAŁO SIĘ NA KONCERCIE DODY. ARTYSTKA PRZEPRASZA SWOICH FANÓW

Portal Życie pisał również o… PAWEŁ KRÓLIKOWSKI JEST W CIĘŻKIM STANIE. GDYBY NIE JEGO ŻONA, DAWNO NIE BYŁOBY GO WŚRÓD NAS