Paweł Królikowski boryka się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor przebywa w jednym ze szpitali w Warszawie.

Obecnie mężczyzna jest w ciężkim stanie, świeżo po następnej operacji i groźnej infekcji. Okazuje się, że borykał się z podobnymi problemami już wcześniej i gdyby nie reakcja jego żony, mogłoby nie być go już wśród nas.

Paweł Królikowski potrzebuje stałej opieki lekarskiej. Fani bardzo martwią się o jego stan zdrowia i trzymają kciuki za to, by wyszedł z choroby.

Choroba Pawła Królikowskiego

Aktor znalazł się w szpitalu zaraz przed świętami Bożego Narodzenia. Już od niemal dwóch miesięcy jest pod stałą opieką lekarzy z oddziału neurochirurgii w szpitalu w Warszawie.

Paweł Królikowski został poddany kolejnej operacji. Po zabiegu dopadła go groźna infekcja, która dodatkowo go osłabiła.

Aktor może liczyć na wsparcie bliskich, szczególnie żony, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Jak sam wyznał, już wiele lat temu jego małżonka ocaliła go.

Wcześniej, w 2015 roku, Królikowski również miał problemy zdrowotne. Znalazł się w szpitalu w 2015 roku, zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu i wykluczyło go to z uczestnictwa w finale „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Po powrocie do programu wyznał, że mało brakowało, a nie byłoby go wśród żywych.

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie – opowiadał.

- Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. I okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – dodał.

Teraz aktor ponownie nie występuje jako juror w programie, jednak jeśli tylko będzie w pełni sił, zawsze może wrócić na swoje miejsce.

- Jest w tym show od pierwszego odcinka. Zna go od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia – opowiada Nina Terentiew.

- Jednak teraz najważniejsze jest jego dobro. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko wróci do formy.

Przypomnij sobie o… NA JAW WYSZŁA NAJWIĘKSZA TAJEMNICA PROGRAMU "SANATORIUM MIŁOŚCI". TVP NIE BĘDZIE ZADOWOLONE Z WYZNANIA JEDNEJ Z UCZESTNICZEK

Jak informował portal Życie: NIE DO WIARY, CO DZIAŁO SIĘ NA KONCERCIE DODY. ARTYSTKA PRZEPRASZA SWOICH FANÓW

Portal Życie pisał również o… RADOSŁAW LISZEWSKI OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ RELACJI Z ŻONĄ. KOBIETA NIE POZWALA MU NA WSZYSTKO