Program "Sanantorium miłości" na TVP bije rekordy popularności. Widzowie każdego tygodnia chętnie śledzą zmagania dwunastu seniorów biorących udział w show. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, jak to wygląda w rzeczywistości.

Do tej pory niewiele szczegółów dotyczących kulisów było znanych. Dopiero teraz prawda powoli wychodzi na jaw. Jedna z uczestniczek, Iwona Mazurkiewicz zdecydowała się ujawnić pewną tajemnicę w wywiadzie.

TVP z pewnością nie jest zadowolone z tego, że seniorka zdradziła kilka niewygodnych faktów odnośnie popularnego programu. Co więcej może to wzbudzać oburzenie wśród widzów, którzy bardzo polubili uczestników i kibicują im, aby udało im się poprawić swój byt.

Wyszła na jaw prawda o programie "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" to znane show, w którym występują seniorzy poszukujący nowych wrażeń i sposobu, aby zrekompensować utracony z różnego powodu czas. Wielu z nich jest po trudnych przejściach - utracie małżonka, śmierci członków rodziny czy poważnych chorobach.

Biorąc udział w programie pragną poczuć na nowo, że żyją. Jak się teraz okazuje, warunki oferowane uczestnikom przez TVP budzą spore wątpliwości. Czyżby producenci żerowali na starszych osobach?

Iwona Mazurkiewicz opowiedziała o kulisach show

W ostatnim czasie jedna z uczestniczek programu "Sanatorium miłości" zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o warunkach współpracy z TVP. Wyznała, że producenci oferują im bardzo niskie wynagrodzenia z udział w show.

Z tego powodu wielu interneutów oburzyło się zarzucając, że to nieetyczne wobec seniorów.

Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było. Dla mnie samo uczestnictwo było frajdą, a jeszcze jak zapłacili, to trzeba się cieszyć z tego powodu. To była naprawdę symboliczna kwota
- zdradziła Iwona Mazurkiewicz.

Mimo, że udział w programie jest dobrowolny i głównym celem ma być dobra zabawa, to nie oznacza, że gaża za odcinek powinna być tylko symboliczna. Tym bardziej, że na rozwój TVP przeznaczany jest spory budżet. Według najnowszych ustaleń seniorzy otrzymują jedynie około 50 złotych dziennie.

Może zainteresuje Cię to: UCZESTNICY "SANATORIUM MIŁOŚCI" ROZKRĘCILI SIĘ NA DOBRE. MOMENTAMI JEST NAPRAWDĘ GORĄCO

Zobacz także: GWIAZDA NOWEGO SEZONU "SANATORIUM MIŁOŚCI" MA ZA SOBĄ BARDZO TRUDNE CHWILE. SZCZERE WYZNANIE UCZESTNICZKI

Portal "Życie" informował o: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI MA PROBLEMY NIE TYLKO ZE ZDROWIEM. LOS NIE JEST DLA NIEGO ŁASKAWY