Paweł Królikowski to popularny polski aktor, którego życie kilka lat temu wywróciło się do góry nogami. Mężczyzna zgłosił się do lekarza z ogromnym bólem głowy. Wkrótce okazało się, że Paweł Królikowski ma tętniaka mózgu.

Aktor przeszedł ciężką operację

Aktor natychmiast trafił na stół operacyjny. Musiał poddać się skomplikowanej operacji. Po krótkiej rehabilitacji stanął jednak na nogi i wrócił do pracy. Wydawało się, że najgorsze już za nim.

Niestety niedawno choroba powróciła. Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala przed Świętami Bożego Narodzenia. Stan zdrowia Królikowskiego okazał się na tyle poważny, że aktor musiał zostać w szpitalu. Przy szpitalnym łóżku aktora cały czas czuwała jego rodzina.

Jakiś czas temu Paweł Królikowski udzielił wywiadu dla gazety „Fakt”, w którym wspomniał o swojej chorobie.

- „Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie”- wyznał.

Problemy ze zdrowiem nie są jedynymi kłopotami Pawła Królikowskiego. Mężczyzna przeżył wiele innych nieprzyjemnych momentów.

Los nie jest dla niego łaskawy

Mężczyzna spowodował wypadek samochodowy. Doszło do niego w październiku 2016 roku w Warszawie. Ucierpiała w nim poważnie 74-letnia kobieta. Ze względu na to, że to Królikowski wymusił pierwszeństwo, otrzymał on zarzuty.

- „Paweł K. usłyszał zarzut z artykułu 177 paragraf 2 Kodeksu karnego, czyli spowodowania wypadku, którego następstwem był ciężki uszczerbek na zdrowiu pasażerki autobusu miejskiego. Czyn ten zagrożony jest karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności” – informował wtedy portal Pudelek.pl.

Ponadto mężczyzna w ostatnim czasie stracił także jedno z głównych źródeł dochodu. Paweł Królikowski grał bowiem postać Kusego w serialu „Ranczo”.

Niestety jego przyjaciółka z planu- Ilona Ostrowska postanowiła, że na jakiś czas ograniczy swój udział w produkcji. Przez to aktor także nie będzie występował.

Miejmy nadzieję, że los się uśmiechnie do Pawła Królikowskiego i aktor szybko wróci do zdrowia i pracy. Najważniejsze jest to, że ma kochającą go rodzinę, która zawsze jest przy nim.

Warto sobie przypomnieć: DON VASYL JEST ZACHWYCONY TALENTEM WIKTORII GABOR: "ONA ROBI TAKIE PIOSENKI JUŻ BARDZIEJ DLA ŚWIATA"

Informował również... ZENEK MARTYNIUK MA WIELE OBOWIĄZKÓW. CZASAMI KARIERA BIERZE GÓRĘ NAD INNYMI, WAŻNYMI RZECZAMI. JAKIMI