Krzysztof Jackowski to bardzo kontrowersyjna postać w naszym kraju. Jasnowidz dla jednych jest cennym źródłem informacji, a dla innych samozwańczym szaleńcem. Jedno jest pewne, przewidywania Jackowskiego niejednokrotnie okazywały się prawdą, a z jego usług korzystają nawet policjani.

Jackowski często dzieli się z innymi swoimi wizjami. Nie ukrywa najważniejszych faktów, zwłaszcza jeśli mają one kluczowe znaczenie w rozwiązywaniu spraw. Dodatkowo, jego kanał na YouTube ma ponad 80 tysięcy subskrypcji.

Jego najnowsze przewidywania dotyczące świąt Bożego Narodzenia cieszą się ogromną popularnością. Jackowski zdradził w nich, jak ma wyglądać pogoda 24 grudnia.

I o ile moc janowidza jest wszystkim znana, o tyle bardzo mało osób wie, jak wygląda życia prywatne medium.

Ostatnio jednak jasnowidz pochwalił się zdjęciem z żoną. Jego partnerka Katarzyna jest od niego młodsza o 19 lat. Kobieta nie jest osobą publiczną, dlatego rzadko pojawia się u boku męża.

W wywiadzie dla "Super Expressu" Krzysztof Jackowski mówił o swojej wybrance tak:

"Pomogłem w rozwiązaniu co najmniej kilkuset spraw, zaginięć, morderstw. Szukałem osób z całego świata, a dla siebie nie potrafiłem znaleźć tej jedynej ukochanej osoby. Absolutnie nie przewidziałem, że się zakocham"

Pani Katarzyna nie jest pierwszą miłością Jackowskiego. Jego pierwsza żona zostawiła go samego z dziećmi. Teraz jednak u boku nowej partnerki jasnowidz ponownie odnajduje szczęście.

Warto sobie przypomnieć: NOWA WIZJA JASNOWIDZA Z CZŁUCHOWA. TO WYDARZY SIĘ JUŻ W BOŻE NARODZENIE

Portal "Życie" pisał: KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ. OTO PRAWDZIWE NAZWISKA POLSKICH GWIAZD

Informował również...MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NAGRYWA FILM DOKUMENTALNY! GWIAZDA ZDRADZIŁA CZEGO DOTYCZY