Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Często proszony jest o pomoc w prowadzeniu trudnych do rozwikłania śledztw czy w poszukiwaniach osób, które zaginęły.

Pomimo sceptycznego nastawienia wielu ludzi, zdobył popularność i dużą oglądalność na swoim kanale na YouTube.

80 tysięcy subskrypcji, 100 tysięcy oglądających najpopularniejsze transmisje najlepiej o tym świadczą. Każdorazowo przed ekranem monitora zasiadają tysiące osób.

Jackowski otwarcie mówił o swoim kontakcie ze zmarłymi. Zdecydował się także opowiedzieć o kilku sytuacjach, w których to jego wizje pozwoliły na odnalezienie zaginionej osoby. Jak sam przyznaje, że to właśnie dusze tych osób same dają mu znaki, a ich kontakt nie opiera się tylko na rozmowie.

Niezliczona ilość osób wierzy w przepowiednie Jackowskiego. Jednak nie brakuje też sceptyków. Może tym razem przepowiednia jasnowidza ich przekona?

Krzysztof Jackowski z dużym wyprzedzeniem postanowił opowiedzieć o swojej wizji. Niemal miesiąc przed zapowiadanymi wydarzeniami możemy się do nich przygotować.

„Super Express” przedstawił przepowiednię pogodową na 24 i 25 grudnia, którą otrzymał od Jackowskiego.

Pogoda na te święta? Słaba. Będą to jesienne święta, deszczowe, mgliste, nieciekawe. Trochę przed świętami krótki epizod będzie z zimą i może będzie też krótki epizod z zimą w styczniu i tyle powalczy zima.

A potem będzie taki czas stagnacji jesienno-przedwiosennej. Ciężko powiedzieć, kiedy spadnie pierwszy śnieg, ale wydaje mi się, że będzie to przed świętami, z tym że to będzie krótki epizod i później już będzie tak sobie.

Jeszcze w styczniu może być krótki epizod ze śniegiem i prawdę mówiąc – tyle zima powalczy – mówi jasnowidz z Człuchowa.

Jak informował portal Życie: TO WIDEO ROZCZULI KAŻDEGO. MŁODY LEKARZ ZNALAZŁ SPOSÓB NA USPOKOJENIE DZIECKA W TRAKCIE BADANIA [WIDEO]

Portal Życie pisał również o: ANDRZEJKI TO NIE TYLKO CZAS IMPREZ, ALE I WRÓŻB. WARTO POZNAĆ ANDRZEJKOWY HOROSKOP NA PRZYSZŁY ROK

Przypomnij sobie o: NA JAKIE PREMIE ŚWIĄTECZNE MOGĄ LICZYĆ POLACY. OTO KWOTY, KTÓRE WYPŁACAJĄ PRACODAWCY