W piątkowy wieczór wypadają Andrzejki, w które wielu Polaków będzie się oddawać szampańskiej zabawie wraz ze znajomymi czy rodziną. W ten szczególny wieczór nie może zabraknąć wróżb, które nierozerwalnie związane są z Andrzejkami i ich długą tradycją.

Andrzejki są dobrym momentem na zapoznanie się z horoskopem na przyszły rok. Jak podaje gazeta krakowska.pl, specjalne wróżby przygotowała wróżka Bellatrix dla każdego znaku zodiaku.

WODNIK

Przyszły rok okaże się nowym otwarciem dla Wodników. Osoby spod tego znaku zodiaku w końcu rozwiążą ciążące nad nimi od lat problemy. Chociaż nie zawsze uda się bardzo pozytywnie zamknąć sprawę, to i tak będzie to dla nich ogromna ulga.

RYBY

Rok 2020 może się okazać męczący dla osób spod znaku Ryby. W życie wielu z nich wkradnie się rutyna, a szarość codzienności może zacząć być coraz bardziej przytłaczająca. Los jest bardzo zmienny, co również odczują w przyszłym roku osoby spod tego znaku zodiaku.

BARAN

Przyszły rok będzie pełen dobrych emocji dla Baranów. Za kilka miesięcy osoby spod tego znaku zodiaku przekonają się, jak silna jest moc przyjaźni. Przekonają się też, że takie relacje są silniejsze od wszystkiego.

BYK

Byki w przyszłym roku odczuwają wielki przypływ szczęścia. Konieczne będzie jednak dostrzeganie go nawet w najmniejszych wydarzeniach i rzeczach. Szczególnie owocny będzie koniec roku, kiedy uda się spełnić żywione od dawna pragnienia.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta będą się musiały zmierzyć z problemami finansowymi, które spadną na nie w przyszłym roku. Będą one jednak tymczasowe. Ważne, aby w gorszym okresie nie unikać proszenia o pomoc. Warto zwłaszcza zwrócić się do swojej rodziny, bo bliscy okażą się wtedy prawdziwą opoką.

RAK

Rok 2020 będzie bardzo szczególny dla osób spod znaku Raka, które odkryją wtedy swój najważniejszy w życiu talent. To będzie piękny moment, więc warto go zapamiętać. Raki poczują też jak ważna jest sumienność, rzetelność i codzienna praca nad sobą, które zaczną dawać świetne efekty.

LEW

Przyszły rok okaże się dobrym czasem dla finansów Lwów. Znacznie podwyższą się zyski osób spod tego znaku zodiaku. Chociaż rutyna i nuda nie przystają do natury Lwów, to w 2020 roku przekonają się, że stabilizacja wcale nie jest taka zła.

PANNA

Panny czeka rok pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Dużo będzie się działo, nie zawsze będą to wydarzenia pozytywne, ale ostatecznie wszystko skończy się dobrze. Single spod znaku Panny powinny mieć oczy szeroko otwarte, bo w 2020 roku pojawi się okazja na płomienny romans.

WAGA

Rok 2020 będzie dla osób spod znaku wagi czasem zamknięcia ważnego etapu w życiu. Chociaż będzie się z tym wiązała melancholia, warto pozytywnie patrzeć na zmiany. Nowości potrafią przynieść ze sobą wiele dobrego, jeśli jest się na nie otwartym.

SKORPION

Skorpiony odnajdą w przyszłym roku upragniony spokój. Warto pozwolić sobie, aby rok 2020 był czasem wyciszenia i rozluźnienia. Odrobina ciszy zawsze pozytywnie wpływa na życie i Skorpiony dobitnie się o tym przekonają już niebawem.

STRZELEC

Strzelce to wichrzyciele i w przyszłym roku odczują tego konsekwencje. Osoby spod znaku strzelca będą odczuwać efekty swoich działań. Często będą to negatywne skutki, ale nie warto od nich uciekać. Trzeba wykorzystać ten czas, aby naprawić swoje błędy.

KOZIOROŻEC

Stare demony wrócą do Koziorożców. W przyszłym roku wielu z nich przekona się, jak bardzo potrafią dokuczyć demony z przeszłości. Rok 2020 będzie dobrym momentem na pozbycie się ich raz na zawsze. W lepszych okresach warto zbierać w sobie odwagę do działania.

Przypomnij sobie o…NOWY TYDZIEŃ - NOWE WYZWANIA. ZOBACZ, CO ZAPLANOWAŁY DLA CIEBIE GWIAZDY

Jak informował portal Życie:NAGRANIA UFO SĄ AUTENTYCZNE! WŁADZE POTWIERDZAJĄ PRAWDZIWOŚĆ FILMÓW

Portal Życie pisał również o…KUBA WOJEWÓDZKI UJAWNIŁ SWOJE ZAROBKI NA INSTAGRAMIE. TA SUMA ZWALA Z NÓG