W 2004 roku piloci myśliwców dostrzegli UFO (ang. unidentified flying object). We wrześniu bieżącego roku Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych zabrała głos i potwierdziła autentyczność nagrań, które pojawiły się w sieci. Niedawno okazało się, że są nowe fakty w tej sprawie.

Lotniskowce USS Princeton oraz USS Nimtiz były pilotowane przez Gary’ego Voorhisa oraz Patricka „PJ” Hughesa. Podczas jednego z lotów w 2004 roku zobaczyli niezidentyfikowany obiekt latający. Przyznali w wywiadzie dla PopMech.com, że niedługo po całym zajściu obcy ludzie odwiedzili ich statki i zabrali nagrania.

- Ta dwójka przybyła helikopterem, co nie było niezwykłe. Jednak dwadzieścia minut po tym, kiedy się pojawili, moi dowódcy powiedzieli mi, żebym przekazał tym ludziom wszystkie nagrania z systemu naprowadzania – ujawnił Gary Voorhis.

- Nie byli nigdy wcześniej na statku. Włożyliśmy dyski twarde do worków, wzięli je i odeszli – mówił Patrik Hughes.

Mówi się, że wciąż zachowały się filmy z tego wydarzenia, które są lepsze niż wszystkie dostępne w sieci.

- Widziałem wideo, które trwało 8-10 minut i było dużo wyraźniejsze – mówił Voorhis.

Amerykańska marynarka wojenna potwierdziła nagranie trzech filmów, które – jak sądzą autorzy komunikatu – nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Filmy są zatytułowane „FLIR1”, „Gimbal” i „GoFast”. Zawierają trzy zetknięcia amerykańskich pilotów z UFO.

Jednym z tych nagrań jest film wykonany w listopadzie 2004 roku przez Davida Fravora, pilota myśliwca F/A-18F Super Hornet. Razem z Jimem Slaightem leciał on nad Kalifornią. Mieli przechwycić jeden z latających obiektów i sprawdzić, czy nie ma na nim broni.

Dostrzegli obiekt, który z wysokości ok. 24 tys. metrów wykonał skok do wysokości 6 tys. metrów, wykonując przy tym obroty wokół własnej osi. Całość powinien utrudnić wiatr, który wiał z prędkością ponad 200 km/h. Według obliczeń ekspertów wojskowych obiekt ten leciał z prędkością 6 tys. km/h.

Przypomnij sobie o… OGROMNE ZMIANY DLA KIEROWCÓW! NOWE OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI NA DROGACH

Jak informował portal Życie: Z RYNKU ZNIKA AŻ SZEŚĆ GAZET! OSTATNIA SZANSA, ŻEBY DOSTAĆ JE W SKLEPIE

Portal Życie pisał również o… MIESZKAŃCY EUROPY WSTRZYMUJĄ ODDECH! WULKAN MOŻE SIĘ AKTYWOWAĆ W KAŻDEJ CHWILI