To wideo rozmiękczy nawet najbardziej lodowate serce. Shannon Wemyss nagrała swoją maleńką córkę, której pobierana jest właśnie krew. Na początku widać, że mała Gracey wierci się i jest niespokojna. Nic dziwnego, nikt nie lubi igieł i kłucia.

Jednak lekarz, który pobierał jej krew doskonale wiedział, jak zająć małą, aby zapomniała o bólu i badaniu. Doktor Ryan zaczął śpiewać Gracey przebój „Unforgettable”, którego kultowym wykonawcą jest Nat King Cole. Lekarz bardzo wczuł się w śpiew, a do tego okazało się, że ma piękny głos.

Dziewczynka natychmiast zwróciła się w stronę lekarza i zaczęła go słuchać jak zahipnotyzowana. Tak zajęła ją piosenka, że zapomniała o bólu i płaczu, co na pewno pozwoliło jej łatwiej przetrwać nieprzyjemne badanie.

Widać, że młody lekarz ma świetne podejście do dzieci i doskonale wie, jak je zająć, aby przykre chwile minęły im jak najszybciej. Chciałoby się życzyć, aby wszyscy lekarze z takim zaangażowaniem zajmowali się swoimi pacjentami. I do tego mieli tak świetny głos i nie bali się nim pochwalić.

Mama Gracey, Shannon Wemyss, również była zachwycona postawą młodego doktora Ryana. Z tego powodu postanowiła opublikować w Internecie wideo z badania. Internauci podzielili zachwyt kobiety, a rozczulające nagranie dzięki nim rozniosło się po Internecie lotem błyskawicy. Mamy nadzieję, że polscy lekarze również się nim zainspirują.

Przypomnij sobie o…STO TYSIĘCY ZŁOTYCH NAGRODY ZA INFORMACJĘ O TYCH MĘŻCZYZNACH. DOKONALI W POLSCE KRADZIEŻY STULECIA

Jak informował portal Życie: POZUJĄ Z BRYTYJSKIM STRAŻNIKIEM. TO, CO WIDZĄ NA ZDJĘCIU, ODBIERA IM MOWĘ [WIDEO]

Portal Życie pisał również o… 27 GRUDNIA DODATKOWYM DNIEM WOLNYM DLA NIEKTÓRYCH POLAKÓW. KTO BĘDZIE MIAŁ DŁUŻSZĄ PRZERWĘ ŚWIĄTECZNĄ