Do kradzieży doszło 14 listopada między godziną 18:45 a 21:05 na prywatnej posesji we Wrocławiu. Teraz biuro Krzysztofa Rutkowskiego poszukuje sprawców przestępstwa. Za ich wskazanie przewidziana jest nagroda w wysokości stu tysięcy złotych.

Dwa miliony złotych padły łupem przestępców, którzy w ubiegłym tygodniu włamali się do jednego z wrocławskich domów. Mężczyźni doskonale wiedzieli, czego szukają. Krzysztof Rutkowski wyjaśnia:

Pieniądze leżały w szafce, w domu. Mężczyzna, który dysponował tymi pieniędzmi, miał je przygotowane na dalsze inwestycje. Pieniądze zostały wypłacone z banku. Złodzieje weszli prosto po pieniądze. Nie została w domu splądrowana żadna szafa, nie została w wyniku tego włamania przerzucona żadna bielizna, żadna garderoba praktycznie, została skradziona część biżuterii niezbyt dużej wartości.

Detektyw dodaje, że jego zdaniem sprawcy byli amatorami:

Muszę jednak powiedzieć, że nie robili tego specjaliści, tylko amatorzy. Próbowali łomem wyważyć drzwi i okna, ale w końcu wybili kamieniem szybę i poszli prosto po pieniądze. Wykorzystanie do włamania kamienia jest mocno śmieszne. Próby łamania futryn okien, podejście pod drzwi stalowe, to był absurd.

Najprawdopodobniej to ci sami ludzie, którzy wcześniej okradli innego członka tej samej rodziny. Niedawno skradziono mu z domu 50 tysięcy złotych. Można jednak zauważyć, że tym razem apetyt przestępców zdecydowanie urósł. Ich łupem padły aż dwa miliony złotych!

Zdaniem detektywa Rutkowskiego, jest to kradzież stulecia. Jego biuro oferuje teraz sto tysięcy złotych dla tego, kto przekaże wskazówki, które przyczynią się do rozwiązania sprawy.

Detektyw ma też jedną ważną poszlakę. Mężczyzna podkreśla:

Skradziona została także torebka Louis Vuitton z charakterystycznymi inicjałami AK. Jest jedyną taką w Polsce. Ta torebka jest kluczowa. Wskazuje, że kradzieży mogła dokonać kobieta, której torebka się spodobała.

Warto sobie przypomnieć... OTO NAJBARDZIEJ POSZUKIWANY ZŁODZIEJ W KRAJU! OKRADŁ… MINISTER Z RZĄDU!

Portal "Życie" informuje... ZNANY DZIENNIKARZ POTRĄCIŁ STARUSZKĘ NA PASACH. TAKIEGO WYROKU W SPRAWIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Na portalu "Życie" dowiesz się także... 5 TRIKÓW STOSOWANYCH PRZEZ ZŁODZIEI SAMOCHODÓW. MUSISZ JE ZNAĆ, ABY ZABEZPIECZYĆ SWOJE AUTO