Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Celebrytka, która zyskała rozpoznawalność, dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu" jest dziś stałą bywalczynią czerwonych dywanów.

Obecnie gwiazda ma na swoim koncie mnóstwo projektów związanych z tematyką urządzania wnętrz oraz dbania o urodę. Na TVN Style może oglądać jej programy tj: "Warsztat urody", "W dobrym stylu", czy "Być jak Małgorzata Rozenek". Ponadto, Małgosia jest także prowadzącą show "Projekt Lady".

Poza telewizją Małgorzata Rozenek ma także wiele innych zainteresowań. Celebrytka wydała siedem książek związanych z organizacją uroczystości oraz utrzymywaniem porządku w domu. Najważniejszą publikacją gwiazdy jest jednak jej ostatnia książka.

W tym roku, Małgorzata Rozenek napisała o in vitro. (In vitro. Rozmowy intymne) Książka ta jest dla celebrytki bardzo ważna. Opowiada w niej o problamach z jakimi sama musiała się mierzyć oraz z jakimi mierzą się wszyscy ci, którzy nie mogą mieć dzieci.

Książka ta ma szczególne znaczenie również ze względu na szczere wyznanie Małgosi Rozenek.Mianowicie to dzięki zabiegom in vitro mogła zostać mamą dwóch wspaniałych chłopców - Stanisława i Tadeusza.

Rozenek głośno mówi więc o problemach kobiet, które borykają się z bezpłodnością i dla których jedyną szansą na macierzyństwo jest zabieg in vitro. Gwiazda zwraca uwagę na to, iż w Polsce wciąż nie ma prawnego przyzwolenia na sztuczne zapłodnienie.

Gwiazda przyznaje, iż marzy o tym, aby w naszym kraju każda kobieta miała prawo do szczęścia i spełnienia się w roli mamy. Ponadto, ma nadzieję, iż publiczne dyskusje na temat tego zabiegu zmienią podejście polskich władz do problemu, który dotyczy bardzo wielu polskich małźeństw.

Małgorzata Roznenek nie poprzestała tylko na wydaniu ksiażki. Teraz celebrytka pochwaliła się, że jest w trakcie nagrań do filmu dokumentalnego o in vitro. Film ma wyjaśniać, czym tak naprawdę jest zabieg in vitro oraz w jaki sposób się go przeprowadza.

"W dokumencie o In Vitro, który właśnie nagrywamy, zabiorę Was do laboratorium i innych miejsc dostępnych tylko dla personelu medycznego. Pokazując etap po etapie, rozwiewamy wątpliwości, które przeciwnicy In vitro, nie znając tej procedury próbują zasiać, a wszystko po to żeby ułatwić każdej potrzebującej tej procedury pary, dostęp do niej 💪"

W dokumencie gwiazda będzie prowadziła też rozmowy z rodzinami, które na co dzień walczą z bezpłodnością.

"Pierwszy dzień na planie dokumentu o In Vitro. Rozmawiam z lekarzami, parami i ich bliskimi o tym, czym jest dla nich ten szczególny czas. Ogrom wzruszeń, emocji, ale też medycznych faktów, które tłumaczą jak przebiega ten medyczny cud. Trzymam kciuki za każdą parę🤰🤰😁💪😁🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏"

Warto sobie przypomnieć...MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NAZWAŁA SWOJĄ OBSERWATORKĘ "GŁUPIĄ". POSZŁO O NIEMIŁY KOMENTARZ DOTYCZĄCY WIEKU GWIAZDY

Portal "Życie" pisał:MIKOŁAJ ROZNERSKI JUŻ PO ŚLUBIE Z ADRIANĄ KALSKĄ? AKTOR OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIE, KTÓRE ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Informował również:FINALISTKA „TOP MODEL” WYPADŁA Z DWUDZIESTEGO PIĘTRA. SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ PROKURATURA