Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Losy zakochanych śledzą rzesze fanów, którzy w niecierpliwości oczekują ślubu tych dwoje. Niedawno w mediach pojawiały się nawet informacje o zaręczynach pary.

Tym razem pojawiło się coś znacznie bardziej wymownego. Mianowicie Mikołaj Roznerski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym razem z Adrianą stoją przed ołtarzem. Co więcej kobieta jest w białej, ślubnej sukni, a Mikołaj w eleganckim garniturze.

Zdjęcie zakochanych wywołało natychmiastową reakcję. Atmosferę podgrzał także wymowny podpis fotografii - "done", który jasno oznaczałby, że para jest już po ślubie. Czy tak się rzeczywiście stało?

Fani Roznerskiego są jednak bardzo spostrzegawczy. Internauci szybko zorientowali się, iż ślubne zdjęcie pochodzi z planu "M jak miłość". Zdradził to jeden szczegół.

Chodzi o sukienkę Adriany. Dokładnie kreację w takim stylu wybrała serialowa Iza, o czym fani serialu mogli się przekonać we wcześniejszych odcinkach.

I choć, ani aktor, ani jego partnerka nie zdementowali plotek o zawarciu małżeństwa, fotografia sprzed ołtarza jest najprawdopodobiej zdjeciem z jednej ze scen serialu. Taki rozwój wydarzeń z pewnością cieszy fanów, którzy długo wyczekiwali ślubu swoich ulubieńców.

Internauci komentują jednak, że po serialowym zawarciu małżeństwa przyszedł czas na ślub w życiu prywatnym. Co na to Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska? Kto wie, moze już niedługo para zdecyduje się na taki krok.

W końcu widać, że ich zwiazek kwitnie!

Warto sobie przypomnieć...CZY ROZNERSKI I KALSKA SĄ ZARĘCZENI? BLISKI PRZYJACIEL AKTORÓW UJAWNIA SEKRET Z ŻYCIA PARY

Portal "Życie" pisał: CZY TO BĘDZIE REPREZENTANTKA POLSKI NA EUROWIZJI? NAPISAŁA JUŻ ZWYCIĘSKIE HITY DLA ROXIE I VIKI

Informował również: POWAŻNY WYPADEK NA PLANIE "M JAK MIŁOŚĆ"! CZY KLUCZOWI BOHATEROWIE WYJDĄ Z TEGO CAŁO