Plotki na temat zaręczyn Mikołaja Roznerskiego i Ady Kalskiej nie cichną! W sieci krąży na ten temat mnóstwo informacji. Para milczy.

Jak pisaliśmy ostatnio, Roznerski miał oświadczyć się Kalskiej podczas romantycznych wakacji w Wenecji. Jak pisze Party.pl, nikt z pracujących na planie ,,M jak miłość” nie zauważył na palcu aktorki pierścionka. Jedyny pierścionek, jaki Ada miała mieć na palcu to ten, który otrzymała grana przez nią Iza. Scena została już nakręcona i jak mówi Karolina Baranowska zobaczymy ją w przyszłym roku:

Ta scena została już nagrana i zobaczymy ją w przyszłym roku – powiedziała „Fleszowi” Karolina Baranowska z promocji „M jak miłość”.

Skąd plotki na temat zaręczyn? Podobno sam Mikołaj pochwalił się komuś na planie. Jak zdradza jedna z bliskich parze osób, Ada i Mikołaj cenią prywatność, dlatego nie zamierzają zdradzać sekretów z życia prywatnego:

– To nie jest zimna kalkulacja. Oni mają po prostu swój intymny świat i go chronią.

Mamy nadzieję, że i w tej plotce znajduje się ziarenko prawdy, a parze życzymy wszystkiego najlepszego.

Zobacz olśniewającą kreację Edyty Górniak: EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

Ewelina Rozworska