Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Związek aktorów trwa już półtora roku. Niedawno w mediach pojawiły się także informacje o zaręczynach. Czy para planuje już ślub?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to gwiazdy serialu „M jak miłość”. Aktorzy tworzą parę zarówno w serialu, jaki i w życiu prywatnym. O ile, ich serialowe losy śledzą tysiące fanów, nie mniej internautów interesuje się ich prawdziwymi relacjami. Fani snują nawet domysły o planowanym przez nich ślubie.

Jak podaje „Party”, Roznerski miał oświadczyć się Kalskiej podczas romantycznych wakacji w Wenecji. Czy rzeczywiście tak się stało? Dotychczas sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji. Jednak fani są przekonani, że ich związek kwitnie.

Oboje bardzo dbają o swoją prywatność i rzadko można ich spotkać na czerwonym dywanie. Ich związek ma jednak dla nich ogromne znaczenie, a sam aktor niejednokrotnie podkreślał, że Adriana jest dla niego ogromnym wsparciem.

Po takich słowach nie mamy wątpliwości, że ślub być może jest wyłącznie kwestią czasu.

View this post on Instagram

#przysobocie #chwile ❤️

A post shared by Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official) on

Chcesz wiedzieć więcej o życiu gwiazd? Przeczytaj też: EDYTA GÓRNIAK NIEUSTANNIE BŁYSZCZY.  JEJ OSTATNIA ZJAWISKOWA KREACJA ZACHWYCIŁA INTERNAUTÓW!

Zobacz także: PIOTR RUBIK JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! SŁYNNA FRYZURA TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ!

Źródło: „JastrząbPost.pl”