Edyta Górniak po raz kolejny zachwyciła. Gwiazda na koncert w Krakowie ubrała czerwoną suknię, w której błyszczałą jak diament, a jej kreacja spotkała się z mnóstwem pozytywnych komentarzy ze strony internautów.

46-latka od początku swojej kariery udowadniała swój niesłychany talent wokalny, ale obok tego, fani bardzo często mogą doceniać jej kunszt modowy. Górniak niejednokrotnie zachwycała swoimi stylizacjami, nierzadko decydując się na ubiór, który jest specjalnie dla niej projektowany. Wszystkim dzieli się w mediach społecznościowych, nakręcając w ten sposób wiele pozytywnych komentarzy. W ostatnim czasie gwiazda po raz kolejny zachwyciła.

W ostatni weekend 46-letnia wokalistka zagrała konert w Krakowie, który rozpoczął jej jesienną trasę koncertową. Jej blask wypełniony był przez czerwoną suknię, zaprojektowaną przez pożądaną na polskim rynku projektantkę, Violę Piekut. Dopasowana kreacja z trenem uwypukliła niebywale smukłą sylwetkę Górniak, eksponując przy tym jej wszelkie walory. Kreacja pozwoliła dodatkowo zachwycić się idealnie opalonym plecom i dekoltowi polskiej diwy.

Wokalistka sama wyraziła słowa uznania wobec Violi Piekut, dopisując do zdjęcia następującą treść: „Violu, jeśli kiedykolwiek jeszcze będzie mi dane wyjść za mąż, Ty i tylko Ty możesz szyć moją suknię ślubną. Kocham”.

Fani nie pozostali obojętni i zachwycali się kreacją 46-latki. „Nie mam słów… IDEAŁ”, „Piękna kobieta w ślicznej sukience” czy Omg… Edi jak można być aż tak pięknym?” – pisali.

Inna z gwiazd postanowiła zmienić swój wygląd. Sprawdź: KAYAH POINFORMOWAŁA O OPERACJI… PLASTYCZNEJ. TO JUŻ NIE PIERWSZA!

Światowy show-biznes ma o czym mówić. Zobacz: ANGELINA JOLIE ROMANSUJE Z KOBIETĄ! ZNALAZŁA POCIESZENIE PO ROZSTANIU Z BRADEM PITTEM?

Źródło: „Jastrzabpost.pl”