Wiktoria Gabor to jedno z najpopularniejszych nazwisk ostatnich miesięcy w naszym kraju. Od kiedy młodziutka wokalistka zwyciężyła Eurowizję Junior 2019 telefony do niej nie milkną.

Nastolatka na stałe zagościła w polskim show-biznesie i regularnie pojawia się na ekranach. Cały czas koncertuje, bierze udział w festiwalach i spotyka wielkie gwiazdy.

Romskie pochodzenie Wiktorii Gabor

Wiktoria Gabor pochodzi z romskiej rodziny. Zwyciężczyni Eurowizji Junior urodziła się w Niemczech, później jakiś czas mieszkała z rodziną w Wielkiej Brytanii, a teraz wszyscy przeprowadzili się do Krakowa.

Wiele osób twierdzi nawet, że ze względu na romskie pochodzenie, Wiktoria Gabor nie powinna reprezentować Polski w konkursie Eurowizji. Dziewczyna nie przejęła się jednak tą krytyką i dalej robi to, co świetnie jej wychodzi.

W ostatnim czasie Wiki Gabor została nawet doceniona przez znanego romskiego wokalistę- Don Vasyla.

Don Vasyl jest zachwycony talentem Wiktorii Gabor

Don Vasyl jest znanym romskim piosenkarzem i kompozytorem. Mężczyzna, dzięki swoim utworom, szerzy romską kulturę w Polsce. Dostał nawet za to odznakę Zasłużonego Działacza Kultury.

Z racji na pochodzenie Wiktorii Gabor, postanowił, że wypowie się na jej temat. Don Vasyl był zdecydowanie zachwycony jej talentem.

- „To nie są romskie piosenki. Ale fajnie, że nie robi tego samego, co my wszyscy, takich typowo cygańskich, z naszych korzeni. Ona robi takie piosenki już bardziej dla świata. To podnosi nam kunszt naszej kultury, naszej tradycji, naszych Romów”- powiedział znany wokalista.

Słowa Don Vasyla zapewne wzruszą Wiki Gabor. Talent dziewczyny jest ceniony nie tylko przez popowych piosenkarzy.

Warto sobie przypomnieć: NOWA WIZJA JASNOWIDZA Z CZŁUCHOWA. TO WYDARZY SIĘ JUŻ W BOŻE NARODZENIE