Roksana Węgiel wygrała 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Od tego momentu z rozwija karierę na krajowej scenie muzycznej. Rok później jej sukces powtórzyła także Viki Gabor. Media bardzo szybko zaczęły więc spekulować, że konkurencja między nastoletnimi wokalistkami doprowadziła między nimi do konfliktu. Niektóre portale plotkarskie zdążyły już uczynić ze sprawy niemały skandal podaje pikio.pl.

Roksana Węgiel i Viki Gabor od pewnego czasu przedstawiane były w mediach jako rywalki. Spekulowało się, że nastolatki za sobą nie przepadają, mogą pozostawać nawet w poważnym konflikcie. Ostatecznie sprawę rozwiały same wokalistki.

Aby zatrzymać mnożące się pogłoski, głos w sprawie zabrała Roksana Węgiel. 15-letnia piosenkarka opowiedziała o nieco młodszej Gabor w rozmowie z "Faktem" podaje pikio.pl.

"Traktujemy się jak przyjaciółki. Media trochę próbują z nas zrobić konkurentki, ale absolutnie nie czujemy między sobą żadnej konkurencji. Naprawdę, Viki jest super osobą, cieszę się, że ją poznałam i trzymałam za nią kciuki od samego początku. Nawet często się widujemy przy różnych okazjach" - cytuje pikio.pl.

Nastoletnie piosenkarki starają się wzajemnie wspierać, podaje portal.

Słowa wokalistki potwierdziła także druga z bohaterek sprawy. Viki Gabor odpowiedziała na pytanie o relację ze starszą koleżanką w wywiadzie dla Jastrząb Post.

"Roksi jest super dziewczyną. Bardzo dobrze się znamy, nie przed kamerą. Jest naprawdę super, jest taka miła i tak super, że od pierwszego wejrzenia kocham tą dziewczynę. Super tworzy muzykę, super śpiewa i trzymam za nią kciuki aż do samego końca", cytuje pikio.pl.

Jak podaje pikio.pl, rzekomy konflikt między wokalistkami to w dużej mierze wymysł portali plotkarskich. Nastoletnie gwiazdy starają się nawzajem wspierać i bez wątpienia dobrze się rozumieją z powodu podobnych problemów oraz wyzwań, na które natrafiają w tak młodym wieku.

Warto sobie przypomnieć: ROKSANA WĘGIEL SIĘ CENI. ZAROBIŁA JUŻ NIEZŁĄ SUMKĘ

Portal "Życie" pisał: ROKSANA WĘGIEL NAGLE POSTANOWIŁA ZAWIESIĆ KARIERĘ. WSZYSTKO Z POWODÓW RODZINNYCH

Portal "Życie" pisał również o: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI PRZEBYWA W SZPITALU. INFORAMCJE POTWIERDZIŁA JEGO ŻONA. CO SIĘ STAŁO