Roksana Węgiel, od zwycięstwa w Eurowizji Junior 2018, nie znika z polskiego show-biznesu. Młodziutka wokalistka jest dosłownie rozchwytywana. Nastolatka pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju, a jej utwory stały się prawdziwymi hitami.

Jej utwór "Anyone I want to be" grały największe rozgłośnie w Polsce, a sama Roksana ma bardzo napięty grafik. Oprócz koncertowania, udziela wywiadów i pojawia się w programach rozrywkowych.

15-latka robi karierę w zawrotnym tempie, ale taki przebieg spraw zupełnie nie dziwi, patrząc na talent młodej artystki. I choć wielu zakłada, że popularność jednoznacznie oznacza pławienie się w luksusie, niektórzy mogą być nieco zdziwieni.

Skąd pochodzi zwyciężczyni Eurowizji Junior?

Roksana Węgiel pochodzi z Jasła (woj. podkarpackie), tam dorastała i stawiała pierwsze muzyczne kroki. W Miejskim Domu Kultury szlifowała swoje artystyczne zdolności i wygrywała lokalne konkursy wokalne.

W rodzinnej miejscowości ma również szkołę i mnóstwo znajomych. Obowiązki zawodowe sprawiają jednak, że wokalistka ma obecnie niewiele czasu na edukację i spotkania z przyjaciółmi.

Jak podaje portal "Pikio.pl" od rozpoczęcia liceum, wokalistka ma przejść na nauczanie domowe, gdyż trudno jej uczestniczyć w codziennych lekcjach.

Jak wygląda dom Roksany?

Roksana Węgiel mieszka z rodzicami w bloku. Jej miejsce zamieszkania, mimo popularności, niczym nie różni się od domów przeciętnych nastolatek. Młoda gwiazda na co dzień nie wypoczywa w apartamentach, ani nie posiada kosztownych nieruchomości.

Nastolatka prowadzi zwyczajny tryb życia. Choć teraz większość czasu spędza w Warszawie to nadal nie wyróżnia się na tle koleżanek po fachu. Trudno się temu dziwić, gdyż Roksana Węgiel ma zaledwie 15 lat, a na prawdziwe luksusy w jej życiu przyjdzie jeszcze czas.

Przypomnij sobie o: ROKSANA WĘGIEL NAGLE POSTANOWIŁA ZAWIESIĆ KARIERĘ. WSZYSTKO Z POWODÓW RODZINNYCH

Jak informował portal "Życie": NATALIA SZROEDER ZOSTANIE MAMĄ? WYPOWIEDŹ WOKALISTKI NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał również: TERESA LIPOWSKA TRAFI DO DOMU OPIEKI? SZCZERE WYZNANIE GWIAZDY M JAK MIŁOŚĆ. „STAROŚĆ BĘDĘ SPĘDZAŁA TUTAJ”