Teresa Lipowska to aktorka, która jest uwielbiana przez widzów. Wszystko za sprawą słynnej babci, Barbary Mostowiak, którą gra w serialu „M jak miłość”.

Aktorka, choć wciąż ma pełno werwy i jest w znakomitej kondycji, jaką nie mogą się pochwalić nie tylko jej rówieśniczki, ale niejednokrotnie także osoby młodsze od niej. Wie jednak, że ten stan nie będzie trwał zawsze – w końcu nie będzie mogła sama o siebie zadbać.

Teresa Lipowska ma plan na tę sytuację – jeśli nie będzie mogła sama dać sobie rady, zamieszka w domu opieki. Ujawniła szczegóły w rozmowie z dziennikarką „Super Expressu”.

Na razie nie planuje emerytury. Jak powiedziała, „ciepłe kapcie to nie dla mnie”. Wciąż spotyka się z fanami i gra w popularnym serialu, ma dużo energii do życia.

Jednak jeśli przyjdzie czas, w którym objawy związane z wiekiem zaczną jej doskwierać, ma plan awaryjny. Wtedy trafi do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Taki ośrodek zaoferowałby jej całodobową opiekę fachowców, nie byłaby również sama – ma tu przyjaciół.

- Miejsce jest fantastyczne, cudowne. Jeżeli, nie daj Boże, mi się zdarzy, że będę jakaś niepełnosprawna, to na pewno starość będę spędzała tutaj – oznajmia.

- Tu są moje koleżanki, Żenia Herman i Zofia Kucówna. Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia. Przyjeżdżam tu z ogromną sympatią. Jest tutaj z kim porozmawiać. Mnie Bozia dała takich sił, że jeszcze mogę być poza, ale tak jak mówię, gdyby mi się, nie daj Boże, zdarzyło, że nie mogłabym sobie dawać sama rady, to tu jest najpiękniej i jest kulturalnie – wyjaśnia swoją decyzję.

Jak na razie nie zapowiada się, by Teresa Lipowska miała przejść na emeryturze. Życzymy pani Teresie jeszcze wielu lat w zdrowiu i tak świetnej kondycji, jak obecnie!

Przypomnij sobie o… NATALIA SZROEDER ZOSTANIE MAMĄ? WYPOWIEDŹ WOKALISTKI NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI

Jak informował portal Życie: ROZPAD PIĘKNYCH I MŁODYCH STAŁ SIĘ FAKTEM. MAGDALENA NAROŻNA WYRZUCIŁA BYŁEGO MĘŻA Z ZESPOŁU I WYDAŁA OŚWIADCZENIE

Portal Życie pisał również o… INTERNAUCI JUŻ MAJĄ SWOJEGO FAWORYTA 3. EDYCJI "THE VOICE KIDS". JEGO WYSTĘP DOPROWADZIŁ KIEDYŚ AGNIESZKĘ CHYLIŃSKĄ DO ŁEZ