Jeszcze do niedawna Marta Narożna zapewniała, że napięte stosunki między nią a jej byłym mężem nie wpłyną na działalność zespołu Piękni i Młodzi:

Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą. Grafik koncertowy mamy pełny. Zapewniam, że wszystkie występy się odbędą.

Tego samego zdania był sam Dawid Narożny, który zaledwie wczoraj informował fanów o tym, że nadal będzie koncertować z grupą:

Nie widzę podstaw ku temu aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół. (...) Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą gdyż zawsze profesjonalnie podchodzę do wypełniania swoich obowiązków.

Teraz jednak wokalista został usunięty z grupy. Taką decyzję podjęli pozostali członkowie zespołu Piękni i Młodzi. Oświadczenie w tej sprawie opublikowała Magdalena Narożna:

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). (...) Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu.

Wokalistka podkreśliła, że jej były mąż już otrzymał wypowiedzenie, które uniemożliwia mu branie jakiegokolwiek udziału w życiu zespołu Piękni i Młodzi. Oznacza to, że grupa już nigdy nie zagra w składzie, w którym odniosła największy sukces:

Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu.

Jednocześnie Narożna zapewniła fanów, że zespół nie zamierza zwalniać tempa. Już w połowie stycznia grupa zagra pierwszy koncert w zmienionym składzie:

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja...

Gepostet von Piękni i Młodzi Official am Mittwoch, 8. Januar 2020

Na portalu "Życie" dowiesz się również... CZY ZESPÓŁ "PIĘKNI I MŁODZI" PRZETRWA PO OSTATNIEJ AFERZE? MAGDA NAROŻNA ZDRADZA CO DALEJ

Warto sobie przypomnieć o... WOKALISTKA ZESPOŁU "PIĘKNI I MŁODZI" NIE UKRYWA JUŻ ZWIĄZKU Z NOWYM PARTNEREM

Portal "Życie" informował także o... JUSTYNA ŻYŁA ZASKOCZYŁA FANÓW. BYŁA ŻONA SKOCZKA NARCIARSKIEGO PODDAŁA SIĘ OPERACJI PLASTYCZNEJ. JAK TERAZ WYGLĄDA